Важливість вибору матеріалу для виготовлення вікон

Цікавим фактом є те, що ми насолоджуємося досить застарілими інноваціями, або іншими словами, унікальні інноваційні продукти на нашому ринку є абсолютно застарілими для людей з розвинених країн, якими вони користувалися кілька років тому. Тобто ситуація в справі вікон протягом багатьох років залишається критичною, хоча зараз справи йдуть трохи вверх і більш-менш мають мінімальну можливість зрівнятись в розвитку сфери вікон з іншими країнами Європи.

На додаток до звичайних продуктів, МПВ(метало-пластикові) вікна ввійшли на наш ринок порівняно пізно(наприклад у США на 20 років раніше). В момент коли МПВ з’явились на нашому ринку, у нас не було ні найменшого поняття про комфорт і користь МПВ вікон. Їх почали встановлювати, бо це було більше “модно” ніж потрібно. Більшість населення просто повикидало дерев’яні вікна, поміняючи їх на новинки МПВ, не задумуючись про їх якість.

 

Це сталось тому, що люди знайшли для себе основний вихід забезпечувати необхідну ізоляцію і дасть їм більш постійну температуру у будинку, захистить їх від шуму і негативних впливів навколишнього середовища. Це все дійсно потрібно. Але ніхто не задумувався про те, з якого матеріалу виготовлені нові технології(МПВ вікна) і яку користь(шкоду) несе цей матеріал для здоров’я людини.

Вже після того як почалось масове оновлення вікон, люди почали провіряти їх на користь та інші показники. В ході багатьох експериментів було виявлено, що із всіх представлених зразків тільки МПВ з алюмінієвою основою не несуть шкоди для приміщення і головне для людини. Таким чином, МПВ вікна на алюмінієвій основі вважаються еталоном якості і корисності.

window-sample

Якщо ж вертатись до дерев’яних вікон, то все ж таки, не дивлячись на їх корисність, варто від них відмовитись. Причина досить проста і водночас серйозна, використовуючи дерево, ми тим самим шкодимо природі.

Тому перед тим як оновлювати ваш будинок новими вікнами задумайтесь про матеріали з яких ці вікна будуть виготовленні.

Метки:

Коментарі закрито.