Дерев’яні вікна

До недавнього часу, більшість людей не відмовиться від своїх будинків і вікон з білого пластику ПВХ, заховавши їх в більш-менш модні штори і фіранки. Поточні тенденції показують, що все більше і більше з нас вибирають вікна дерев’яні розписні різні лаки, часто в темних тонах, такі. венге даючи їм ясність і робить самі додати інтер’єру незвичайний характер.

Незвичайна форма
Перше, що кидається в очі, коли ви проходите повз будівлю з такими вікнами. В даний час виробники пропонують багато варіантів. Є вікна дуги кола, похила на трикутники. Прийняття рішення про вікном, ми повинні взяти до уваги, що вони не вимагають прикраси у вигляді штор, чому, тому що вони неясні. Зазвичай використовується в разі жалюзі, які як і раніше підкреслюють свою красу, особливо коли в напівкруглої дуги часткове застосування сліпого, який виглядає як віяло. Вікна незвичайної форми часто робляться з дерева, так як це дає більшу жорсткість конструкції. Вікна незвичайної форми, дерево Таким чином, може бути практично будь-якого розміру, обмежене тільки розміром комерційно доступних склопакетів та виробів довговічності. Це дозволяє вставити такий. Арочний дверний балкон.

 

Іншим фактором, який може розрізнити наші вікна багатомільйонні. Це смужки, що утворюють свого роду внутрішніх вікон поділу, отриманих від стародавньої архітектури. Різні конструкції перебувають застряг szprosów- багатомільйонний, wewnątrzszybowe і будівництво. Перший з них найбільш часто використовується, так як вони є менш дорогими, ніж структурної стулки, а декор смуги розташований на зовнішній стороні скла, яка більше схожа на класичну бар характер скління. Wewnątrzszybowy стулки, однак, легше утримувати в чистоті. Весь бар прихований між сендвіч-вікон, тому не суперечка стулки і догляд з вікна нічим не відрізняється від вікна з фрамугою. Може мати віконну раму колір стулки, яка ближче житлової архітектури, він також може бути золотою або срібною. Вертикальна і горизонтальна підрозділи додадуть елегантності і стилю вікна. Плата за це не залежить від кількості полів, яка була розділена вікно.

Колір
Здавалося б, вибір кольору простим рішенням, коли справа доходить до вікна. В даний час, ми можемо малювати дерев’яного вікна в незліченних варіантах, і ви не можете змінити його колір, як легко, як навіть колір стін, так само, варто прислухатися. Дерев’яні вікна, ми можемо малювати суцільний колір RAL або прозорий колір, який буде випущений природного волокон деревини. Картина називається. блакитні вікна дає елегантність і підкреслює якості матеріалу, з якого він зроблений, це також дає нам можливість отримати навіть дуже темний колір або модні кольори в даний час в області дизайну кипариса і тикового дерева. RAL кольори дають вікнам сильний індивідуальний характер і може бути використаний як в сучасний (напр., Червоний або помаранчевий) і класичної (напр., Синій або чорний) інтер’єр.

“На прохання наших клієнтів введена в наданні можливості використання двох кольорів на вікні. А саме, можна намалювати вікно з іншим кольором всередині, а інший зовні. Якщо хтось хоче вікон прекрасно впишеться у висоту і були, наприклад, синього кольору, а всередині воліли б тінь венге з видимим природну структуру деревини, що відповідає мостини – .. запитати, що відтінок синього він хоче

 

Додатково
в процесі створення ідеальних окремі вікна також є важливими аксесуарами. Як ми вибираємо подушки і пляшки в кімнату, так що ви повинні звернути увагу на шапки на апаратній okien- вони можуть мати різну форму, і мають різні кольори. Важливе значення мають також дверні ручки, обмін може дати новий персонаж вже встановлені вікна.
У разі двостулкових вікон, ви можете використовувати мобільний або постійний пост. Повідомлення переміщення означає, що після відкриття обох крил отримати велику відкриту поверхню, яка більше світла в інтер’єрі. Постійний пост стильний елемент в той час як вікна, а також зміцнює структуру.
Найбільш важливим доповненням до віконної підвіконня, звичайно. Дерев’яний підвіконня деревини, ми можемо відповідати той же колір, щоб сформувати злагоджений дует. Підвіконня можуть мати різну товщину і різні форми берега.

Різні конструкції будинків і збільшення доступності різних будівельних матеріалів робить його поруч з особистих пристроїв, таких як. Мобільний телефон, будинок може бути вираженням нашої індивідуальності. “Лежить на нас велику відповідальність. Тому що вікно є дуже важливим елементом будинку, тим більше, що видно як всередині, так і зовні. Протягом майже сорока років нашої компанії, вікно і мислення полюса вікон багато що змінилося. В даний час, вікна не . тільки дати світло в інтер’єр, але і самі прикрашають стіни Може зіграти вирішальну роль в доданні природу навколишнього середовища, який протягом багатьох років, щоб обслуговувати наших клієнтів.

Коментарі закрито.