Корисність жалюзів

Найнижча температура на зовнішній стороні будівлі, як правило, вночі, коли вікна не потрібні в якості джерела світла. Отже, ми можемо зменшити втрати тепла через вікна за допомогою додаткової ізоляції тільки на ніч у вигляді жалюзі, жалюзі або жалюзі. Після закриття заслінок повинен утворювати щільну перегородку, що, навіть коли вітер не пропускає холодного повітря.

 

Ізольовані зовнішні жалюзі виготовляються з двох шарів дерев’яних рейок, між якими міститься шар полістиролу або мінеральної вати. Через труднощі, пов’язані з відкриттям і закриттям зовнішніх жалюзі використовуються в основному у вікна-поверхових будівель. Простіше у використанні, ніж зовнішні жалюзі зовнішні жалюзі, які можуть бути зроблені зі смуг алюмінію, пластику або дерев’яною сформулювати. Жалюзі прокочують на рулоні, поміщеного в спеціальний ящик у верхній частині вікна, і вертикальними краями напрямних, встановлених в рамках вікна.

zhaluzi

Такі жалюзі вночі, щоб зменшити втрати тепла через вікна до 40%, а також захищають від шуму і крадіжки зі зломом. Є також хороший захист від сонця під час спеки. Відкриття та закриття жалюзі може бути зроблено вручну або за допомогою електродвигуна. Можна також  автоматичне закриття жалюзі після настання темряви, контрольованій фотоелемента.

 

Гарна теплоізоляція і внутрішні віконниці акордеона складаються в і протягом дня на косяк по обидві сторони вікна, так, щоб не перешкоджати потоку денного світла. Такі жалюзі повинні бути ізольовані з ізолюючим матеріалом і після закриття повинна щільно прилягають по периметру віконної рами. Крім того, забезпечують хороший захист від злому.

 

Метки: ,

Коментарі закрито.