Все про вікна і скло

Дуже велика і цікава тема. Особливо цікаво в той час, коли так багато виробників вікон, пропонують величезні компанії і профілі, а також всі види промо-акцій і знижок. Як зорієнтуватися? Що я повинен робити, щоб не бути ошуканим? З того, що ви пропонуєте, що гарантує високу якість вікна протягом багатьох десятиліть?

Насправді, це неможливо однозначно відповісти на всі ці питання, але я постараюся коротко спростувати деякі міфи.

Що відрізняє один вид профіля від іншого? Зовні, кожен з вас може побачити його, у нас, як деякі інші цього не роблять, мають різні форми та оздоблювальні добавки (наприклад,Штапики). Завдяки використанню різних стабілізаторів. Але найголовніша відмінність між ними полягає в середині, а не зовні. Товщина стінки, форма камер, як все це працює разом в кутку, після зварювання, сайт найбільш важливим для стабільності вікні позбавленим підкріплення, сайт, на якому вона залежить і стійкість вікна деформації, це те, що відрізняє профілі у вигляді найважливіше. Це частина вікна, яка викликає розрив їх краще і краще – з гірше не кажучи вже (принаймні, я ціную це). Кожен виробник надає технічну профіль документації, яка визначає максимальний розмір крил, їх максимальна вага для того, щоб зварити стабільність деформації не впливає. Краще ваш профіль, тим краще габаритні розміри вікна, ви можете виконати, це дуже просто, але дуже надійний відносини. Ви повинні пам’ятати, що те ж саме вікна, дозволений для застосування у вимірювальних даних вже перевищили їх, якщо односторонній і колір, якщо колір стає обмеження на обох сторонах буде ще більше і плювати тут поводяться профілі, деякі більше, ніж інші, такі зміни , швидше за все. Ж вікна, дозволений для реалізації стандартного скла раптом, що перевищують ці розміри, навіть якщо ми будемо використовувати скляні вікна та використання безпечних злому навіть більше цих розмірів обмежена. Пам’ятайте, що кубічний метр скляна ваза більше двох тонн!
окна

Але давайте не будемо надто божевільним. Ситуації, коли вікна виготовляються обмежити випуск системи це досить рідко. Часто вікна досить Профіль “слабкіше” протягом багатьох років, щоб задовольнити свої функції. Все в руках виробника і торговця FAIR, який знав багато про вікнах торгується, раджу чесно і відповідно до фактами. В даний час існує додаткова плутанина в умах. Кількість камер у профілях. Якщо ви вирішите 3, 4, 5 або більше камер. Сюрприз для багатьох читачів даного керівництва буде те, що статичні обмеження цих профілів є ідентичними, і це не правда, що більш вікно камери стає жорсткішим. Єдине, що відрізняє їх один від одного, разом зі збільшенням числа камер підвищує теплоізоляцію. більше нічого. І, звичайно, зовнішній вигляд відрізняється. Кадри товщі, і для багатьох приємніше, – але це просто справа смаку.

Зміцнення
важливо для правильного функціонування укріплення, це гарантує, що вікно не деформується під впливом сонця (тобто .. деформації Windows) і температури на їх прямими краями, забезпечуючи хороше зчеплення ущільнення між стулкою і рамою, що не криво в пропелера, Розширення крил на склі забезпечить правильну повернувся на своє місце і не було “бочка”. Використання нормальне напруження стверджує підкріплення весь ущільнення в кутку вікна. Через це завжди раджу клієнтам на балкони по досягненні межі для кількості вашої системи, завжди використовуйте в поперечину. Останнє затяжний міф про більшої жорсткості, щоб зміцнити повному обсязі. Це не правда. Кожен профіль система може також застосовуватися для зміцнення форму системи і товщину, що, коли розмір даних всіх вимог виконано. Оцінка якості вікна після перегляду частина поперечного перерізу також неправильно. Компанії, що виробляють вікна звичайно вставить посилити жорстким, найбільш стійкі до деформації, хоча пізніше в процесі zamrowienia дано іншим, в результаті таких параметрів, введених в систему вікон. Наприклад зміцнення планку шестиметровий. Набагато жорсткіше, ніж найбільш поширених замкнутого профілю, використовуваного в зростаючому з боку виробників. Подальше жорсткість рами визначається не посилений Чи ми закрили чи ні. Визначається відповідають встановленим функцію зміцнення і чесно його вибір у вікні. Ми також повинні пам’ятати, що армування більш ніж 25% від усього вікна і є спокуса шахрайства та шахрайства мало. Що стосується прикладів пацієнта пропонує читають цю тему на форумі Муратор. Існує величезним джерелом знань вікна.

 

Вікна
Іншою проблемою є скло. Мало хто знає, як працює вікно без скла. Як стає млявим, як “Літо” з усіх боків. Це красиве видовище, коли клієнт дивиться на вікна в процесі обміну Windows, в шоці. Скло же структурний елемент вікна, як профіль, зміцнити або занадто …… фітінг. Розпірки, використовувані в склопакетів пакети також виготовлені з різних матеріалів. Останнім часом termoramka стало модним. Що це? Це дистанційної рамки виготовлений з відповідного теплоізоляційного матеріалу. Його мета полягає у ліквідації мочки скло від тюленів. Але ви повинні пам’ятати, що дизайн вікна є те ж саме з алюмінієвою рамою з ПВХ та сама рама не усуне роси скло з прокладкою. Вікно область, де локальний коефіцієнт K завжди вище (там прохолодніше) Тому, як холодний там, пара капала там в першу чергу …. тоді ви отримаєте навколо нижньої частини скла в екстремальних умовах в цілому скло вологою. Волога і знову, і надлишок вологи. Мені потрібно, щоб усунути з кімнати провітрювання або занадто зяючі вікна.

Фітинги
в кінці компонент вікна – фитинга. Справді, для користувача вікна не має значення, яке обладнання використовується. Два типи арматури – метал і полікарбонат (пластик). Кожен хороші, якщо їх нормальну роботу. Суть в тому, що виробник не пошкодував досить гачки і застосовується як того вимагає система. Достатня кількість і взаємне розташування гарантує належне зчеплення стулки до рами. Коли це іншим чином у зв’язку з більш слабким посиленням виявляється, що дме в тих місцях, де ми ніколи не повинні дути. Я думаю, що найголовніше. Навіть найкраще обладнання буде знищений, якщо він робить їхнє обслуговування. Технічне обслуговування металевих фітингів для змащення рухомих частин оливкової мере, один раз на рік.

Моє спостереження загального характеру
про віконному ринку в цілому, але тільки з точки зору вікон ПВХ (я не маю такого досвіду немає у випадку дерев’яних вікон і, крім того дерева в якості матеріалу для виготовлення вікон обтяжена великою кількістю недоліків, ніж переваг – це моя думка звичайно) Слід пам’ятати , один – вікно інвестиції протягом багатьох десятиліть в цьому відношенні, навіть економлячи кілька копійок за відсутності визначеності в готовому продукті, ймовірно, непорозуміння. Вікна не бачу таким чином, щоб правильно посилення в середині, і це в одній частині або в останній час стало поширеним тільки там, де це дійсно необхідно. Ми також повинні пам’ятати, що арматура не змонтовані на кутах вікна, працює тут один профіль, тому важливо, щоб якість зварних кутів і не перевищувати максимальну вагу й розміри стулок і рам. Іноді клієнт має вимога про те, що краще купити, ніж в інших місцях. зігнути систему під його забаганки. Я також свої спостереження про так зв. termoramki. Як я вже згадував структурної складової скляних вікон і металевий каркас робить скло по жорсткій в своїй площині. Напр., В двері балкону буде краще працювати, ніж з пластиковою рамкою металу і явища конденсації (подається як основний аргумент для використання) в termoramce також відбутися.

Найбільш поширені помилки у виробництві вікон
– Зміцнення – або повна їх відсутність, або використання слабкіше, якщо це потрібно системи є досить жорстким. Як перевірити, чи є зростання ми у вікнах? Вони доступні датчики для виявлення металу. Просто наблизити її до рами і подивіться на світ – чи є це чи ні. Зміцнення якість не може бути перевірено, не перетинаючи вікно. Ось вже дійсно єдине, що можна порадити, щоб купити товари від надійних виробників
– Відсутність відповідної кількості уловів (апаратних) в крилі.

Коментарі закрито.