Про вікна на Eurosun 2008

На недавній конференції в Лісабоні Eurosun 2008, присвяченій будівництву сталого враховуючи, що в помірному кліматичному поясі вікно повинно займати 30% площі південної стіни. Метою є придбання тепла і світла від сонця. Ще один аргумент на користь видачі академічної будинок у ЗС Дивлячись на екологічній будинку, анахронізм ми розглянемо ті ж розміри вікна з кожного боку, або відсутність скла експонування з півдня, просто не звести до мінімуму кількість і розмір вікон з півночі.

 

От цікаво розрахунок для прикладу будинку площею 144 м 2. Передача з двох вікон і дверей північній височини, на східній і західній економить 3,5% від енергії, необхідної для опалення, тобто 46-160 злотих заощадження в рік (в залежності від виду палива). Одне рішення, не збільшуючи вартість інвестицій і збереження поодинці будинку.

 

Жалюзі, ролети – важливі доповнення
досі питання про опис клімат, в якому ми живемо – і це змінна. Тому трудність адаптації в будинок. Візьміть вікно. Як ви знаєте, внести свій внесок у втрати тепла в зимовий час, тому що вони слабкіше, ніж ізолятора стіни. Крім того, нехай в сонячного тепла, викликаючи перегрів номерів у літній час. Екологічний Рада? Козирки повинні бути постійними побутової техніки в якості ефективного елемента. Найбільш ефективними є ті, розміщені за межами, наприклад, ролокасети, жалюзі, віконниці.

 

Коментарі закрито.