Розсувні жалюзі від сонця

Спосіб запобігання сонячного світла впливає на комфорт перебування в кімнатах і важливим аспектом функціональності будівлі. Розсувні жалюзі дозволяють вибрати рівень сонцезахисного крему з вашими індивідуальними потребами, зберігаючи при цьому високі естетичні цінності.

Природне світло в кімнати має велике значення в сучасному будівництві. Це дозволяє економити електроенергію за освітлення і є важливим фактором для благополуччя людей. Надлишок енергії від сонячного світла може привести до перегріву будівлі, проте, і, отже, призвести до збільшення вартості вентиляції та охолодження. Зовнішні жалюзі розсувні Schüco всебічно вирішити проблему інтенсивного сонячного випромінювання на стадії проектування огороджувальних конструкцій будівлі. Ми плануємо ретельно Система затвора естетично відповідати до найскладніших фасадів.

 

Саме стільки світла, скільки необхідно
Три типи рішень Schüco ALB ковзання віконниці,
Незалежно від необхідного ступеня сонцезахисний крем і місця розташування будівлі по відношенню до світу, алюмінієві жалюзі ALB забезпечує максимальний комфорт. Система складається з бігової доріжки і керівництва і розсувні крила паралельно фасаду. Крила можуть бути встановлені три види начинок: непрозорі і пластинчасті ступінчастим фіксованою або змінною кут, залежно від вимог до прозорості, і захисту від перехоплення. Просто Модульна конструкція дозволяє монтувати до чотирьох крил з висоти 4 метрів. Рухомі частини можуть бути переміщені в будь-яке місце, дозволяючи користувачам самостійно вирішувати на рівні освітленості приміщення. Розсувні віконниці ALB, що супроводжуються системи шасі з низьким рівнем шуму можна керувати вручну або в автоматичному режимі. Вони дуже прості у використанні і стійкі до погодних умов за рахунок використання високоякісного алюмінію.

 

– Приклад житлового будинку з системою розсувних стулок Schüco ALB,
Елегантний Декоративний елемент
ALB розсувні віконниці привабливим візуально доповнюють фасад для громадських і житлових будівель. Класичний дизайн і сучасний зовнішній вигляд, щоб кожен індивідуальний характер будівлі. Мала глибина установки і тонкий дизайн робить розсувні системи жалюзі перебувають у гармонії із зовнішньої, забезпечуючи при цьому унікальний декоративний елемент. На додаток до формування вид жалюзі через вибором начинок, Schüco також анодований поверхні або пофарбовані в широкому виборі кольорів.

Метки: ,

Коментарі закрито.