Вікна як захист від грабіжників

Головна наша святиня, місце, де ми почуваємо себе особливо комфортно і безпечно це наш дім. Важливою частиною забезпечення будівлі від злому є вікно. Найпопулярніші способи їх подолати цей вхід через відкрите вікно або скасовано, баланс, перемикання обладнання, або просто розірвати скла. Відповідні віконні рами може зупинити грабіжників і ефективно перешкоджати їх від того, щоб красти.

zawita-okon-i-dverei
Захист будівельних від відвідування незваних гостей, як правило, інвестувати у фехтуванні власності, систем сигналізації та спеціальних дверей, часто забуваючи про вибір вікна, які забезпечують захист від злому. Тим часом, за даними статистики, у разі односімейних будинків, це цей шлях, і злодії в основному французькі двері, щоб потрапити всередину.
не полишаючи неприємних сюрпризів. Літо період відпусток та відпочинку, часто тривалих поїздок. При відсутності мешканців будинку залишається протягом тривалого часу без допомоги. Ми не потребуємо його, щоб перетворитися на фортецю, але це варто того, щоб піклуватися про те, що після повернення з поїздки ми не чекати неприємний сюрприз у вигляді слідів успішної спробі вкрасти. Майте на увазі, що ніяке рішення не може гарантувати 100% ефективності. Завдяки використанню відповідного віконних рам, але можна значно знизити ризик злому. Вікна рівень охоронної охоронної сигналізації залежить в першу чергу від типу скління і міцності арматури. – В віконні рами марки MS більше, ніж вікна використовувати спеціальні армовані скла, які також болтами або приклеювати до віконної конструкції, – пояснює Артур глухар, режисер-постановник -. Ці вікна відрізняються від традиційного дизайну, який замість одного скла, використовуваного у двох шибки з’єднані з чотирьох шарів ПВБ. Навіть якщо скло розіб’ється важко прорватися через бар’єр, – доповнює експерт. Проста балансування традиційні фітинги з роликовими болтів, у вікнах MS більше, ніж ВІКНА арматури були замінені грабіжника. Вони використовують гриб болти, конструкція яких співпрацює з характерним капелюсі з гачками болтів, встановлених, сильно ускладнює задачу зломщика. Додаткові елементи у вигляді блокади та запірні ручки завершити арсенал безпеки.
Комплексні рішення
Кращий догляд безпеки будинку комплексно. На додаток до протиугінних вікна, тому постарайтеся використовувати рішення у вигляді віконні рами встановити та інтегрувати з ним kontaktornów, наприклад в. У пропозиції MS більше, ніж ВІКНА. – Рід менш дорогою альтернативою або доповненням до традиційних хороших датчиків руху. Це невеликі магнітні датчики, щоб попередити, перш ніж злодій вторгається будинку, – говорить Артур глухар – Сумісність з системою очерету реагувати на системи охоронної сигналізації під час пробного балансу вікна. Рішення про придбання їх краще приймати з вибором виробів з дерева, які зроблять заводські компоненти інтегровані в рами і стулки повністю не видно, – підкреслює фахівець. Для захисту будівлі від злому, особливо під час тривалих поїздок, ви повинні також запитати ваших сусідів, щоб наші будинки “в очі”. Добросусідських пильність запобігають безліч спробу крадіжки.

Перевірена якість
Ця ж інформація виробник, що продукт являє собою вікно даних охоронної недостатньо. Така заява повинна бути підтримане презентації відповідних сертифікатів. Тільки тоді ми можемо бути впевнені, що продукт відповідає певним стандартам безпеки. Параметри сертифіковані вікна проходять в ході спеціалізованих тестів, де його піддають випробувань на витривалість. Оцінка корисно віконні рами класу безпеки – від RC1, щоб RC6. На практиці, ринок є найбільш поширеним продуктів в RC1 і RC2 класів, менш RC3. Заняття RC6 RC4, а конкретних, індивідуальних проектів, які можуть навіть витримати напад із застосуванням вибухових речовин.
Ви повинні пам’ятати, що вікно буде фактично виконувати їх функції систем охоронної, тільки якщо він закритий і заблокований. Важливим є правильна установка – переважно здійснюють кваліфіковану команду, представляючи компанію, яка придбано виріб. Завдяки високій якості віконних рам, створити ефективний бар’єр для систем охоронної та забезпечити себе та інших членів домогосподарства спокійного сну.

 

Метки:

Коментарі закрито.