Віконні штори

Організація поглиблення не надто складне завдання. Велика площа поверхні вікна сама вбудовані в стіну, може здатися порожнім. Простір навколо віконних штор може бути використана, і відстань між порожниною і використовуються для декоративної стельової карнизом. Ми радимо, що ми повинні вибрати і як легко організувати, щоб приховати вікно було задоволення.

Двадцять основних типи карнизів, доступні в рейці або стрижня ринкових моделейкакоман. Історично склалося так, що більшість квартир переважають перші у вигляді смуги прихований трек. Впровадження рішень з використанням стрижневих кронштейнів, установлених на нового розділу в області оформлення вікон. Карнизи стрижень дуже декоративні рішення з великою кількістю декоративних варіантів: широкий асортимент форм, розмірів. Кріпильний матеріал дозволяє реалізувати практично будь-яку ідею Аран? Acyjny. Каскадний на фіксованих підвіски зубів можуть бути замінені przelotkami в матеріалі, стрічки, ремені або простий тунель рішення. Хоча маленькі стрижні мають діаметр всього 16 мм, для тих, хто віддає перевагу більш м’який рішення створив ще карнизи, де в дужках є зв’язок з максимальною довжиною 5 м.

 

Матеріал: дерево, метал або пластик?

Вибір матеріалу є предметом підгонки карниз в цілому пристроєм. – Якщо інтер’єрі переважають ліси, ми вибираємо завісу з цього матеріалу. Тихіше, ніж металеві версії, але часто спотворення і стирається в процесі експлуатації. Карнизи доступні в широкому діапазоні кольорів: сатин, нікель, срібло, античне золото, прекрасно доповнюється більшості домовленості. Скасувати також набагато більш важкі вантажі, ніж зв’язку, так що ви можете вільно вибирати будь-яку тканину для штор. Круглий поперечний переріз труби і декоративного завершення: листя, кулі або циліндри буде підкреслити стиль приміщення – з різними рішеннями у виборі карнизів говорить Ліліана Kiekis сарна, експерт компанії франк Гардінер.

Карнизи в собі, навіть без штор, може бути прикраса – тоді стане ніжною кадрів і виділити геометрію вікна. Короткі версії дозволяють використовувати конкретний фрагмент стіни, без необхідності монтажу по всій довжині. Золоті та срібні моделі, в поєднанні з ніжними жалюзі створити легкі і низького впливу домовленостей.

 

Штори і колись були нерозлучні майже в кожному будинку. В даний час, жалюзі, через простоту використання і розташування можливості стають все більш і більш популярним, і з успіхом замінити штори. Оточений відповідність кольору і стилю віконних штор створити комплекс, який робить, що вона стає невід’ємною частиною інтер’єру кімнати. Завіса прекрасно належним чином вибрані посилання Всі декоративні елементи разом.

Коментарі закрито.