Вікна для плоских дахів

Сучасна архітектура прагне не тільки нових форм, але і функціональних та технологічних рішень. Саме завдяки їм, що інвестори повертаються на користь будинки з пласкими дахами, які все частіше присутній в ландшафті домінують недавно будівель з похилими дахами.

Квартира вікно на кришеСветільнік під плоским дахом
Розробка конструкції плоских покрівель популярність серед рішення для будівництва теплих і жорсткі даху. Інвестори також оцінити можливість використовувати черепичним дахом, які можуть бути організовані тераса, заходи на свіжому повітрі, і навіть створити сад. Тільки одне питання залишається – як світло в кімнаті під плоским дахом? На щастя, відповідь дуже проста – це плоский мансардні вікна.
Інноваційні продукти Fakro, або плоскі мансардні вікна F і C характеризуються поєднанням практичності і відмінними технічними параметрами. Ці вікна дозволяють адекватне висвітлення в кімнаті, і забезпечити доступ свіжого повітря. Тепер в кожній кімнаті плоским дахом, яку ви можете насолоджуватися сонцем, природне світло.

 

А їх технічними параметрами? Це до 16% більше площа поверхні в порівнянні zkonkurencyjnymi рішення скління, доступні на ринку, що на практиці означає набагато краще висвітлення в кімнаті. Досягнення такого результату стало можливим завдяки використанню спеціально розроблених профілів стулок і рами.
Не забули про так важливо, як енергоефективності аспект вікон. Вікна виділитися теплоізоляцію, яка має позитивний вплив на зниження вартості опалення будинку. Наприклад, вікна F-типу, оснащені пасивною czteroszybowy пакету DU8 мають Uw коефіцієнт теплопередачі коефіцієнт 0,76 Вт / м ² K (відповідно до EN 12567-2). Такі вікна можуть бути використані в будівлях та ефективного пасивним.
плоскі вікна на даху розташовані на стелі, таким чином, що прямий доступ до них ускладнений. Так що, схоже сервісної служби таких вікон? Вікно виготовляються в декількох варіантах, так що кожен інвестор може вибрати вікно відповідно до ваших потреб. Можливі варіанти: не відчиняються, які служать лише освітлювати приміщення. Якщо ми хочемо, щоб вікна відкриті, ми можемо вибрати дію вручну (за допомогою рукоятки) або електричним приводом. Останні оснащений датчиком, таким чином, щоб у випадку дощу, вікно автоматично закривається. Вікно для плоскої покрівлі з датчиком дощу DEFОкно для плоскої покрівлі.

 

Зручність і ефективність
Плоскі мансардні вікна доступні в великому виборі стандартних розмірів і вікна F, з унікальної глобальної склопакета доступні в будь-якому розмірі в діапазоні від 60х60 – 120x220cm. Це робить його легко вписуються в існуючі віконні прорізи і застосовувати їх в модернізацію будівель, заміна старих, неефективних моменти. Звичайно, так само, як і проявити себе в нових будівлях, даючи нам розташування волі.
В квартирі мансардні вікна можуть бути оснащені внутрішніми жалюзі, які будуть регулювати потік і інтенсивність світла. У той час як використання зовнішніх тентів захистити інтер’єр стає занадто тепло.
Вікна Fakro 100% задовольнити попит “, простота використання”, забезпечуючи при цьому високу ефективність та енергозбереження освітлення кімнати. Одним словом – задовольнити всі вимоги інвесторів і може зробити будинки з пласкими дахами буде проводитися найближчим часом для хорошого в нашій ландшафту.

Метки:

Коментарі закрито.