Мансардні вікна

Мансардні вікна є більш ефективними, ніж вікна даху і, хоча падінь менш світло ніж вікна Дах, додати інтер’єру неповторний характер. Мансардні вікна є різноманітність форм. Вони можуть іметькриші два або мансардні вікна типу Буффало вушко і мансардні вікна на даху.

 

Хоча будівництво мансардних складніше і дорожче, ніж установка мансардних вікон, тим самим висвітлити горище і знайшов багато прихильників. Загальна конструкція є так звана Buffalo сітки з вікном, вбудованої в передній стінці (вертикальної або перпендикулярно до даху). Вона покрита з циліндричної або конічної дахом – бути зроблений на narzynanych або зігнуті, після замочування, патчі. Для цього, ви також можете використовувати вигнуті металеві форми.

 

Ви також можете комбінувати мансардні вікна з невеликим балконом. Однак, проектування таких вікон, ви повинні пам’ятати, укладання теплоізоляції і безпеки тераса від вологи і дренажу дощової води. Мансардні вікна часто зустрічаються в історичних будівлях з мансардним дахом (або мансардним дахом). Тоді слухові вікна нижче піку близько до нахилу даху.

Коментарі закрито.