Віконні відливи

Мансардні вікна є невід’ємною частиною даху, тому дуже важливим є їх правильна збірка. Сприяння його готовим, спеціально розробленим  матеріалом і аксесуарами, такі як відливів.

Для монтажу вікна ущільнюючого фланеця не потрібно. Його роль полягає у видаленні дощової води за вікном. Фланці Обраний розмір вікна і тип покрівлі і розташування вікон відносно один одного на даху.

Віконні відливи
Віконні відливи готові, збірні блимає, як правило, більше, запропоновані виробниками мансардних вікон. Вони сприяють правильної установки вікна і забезпечити його належне функціонування. Дах комір впливає на герметичність вікна – саме завдяки йому дощової води або талих і звідки, потоки за вікном.

 

Блимає для мансардного вікна складається з лонжеронів і зверху і знизу – завершив гнучкий фартух або плоску пластину. Фартух “виходить”, щоб покрити дах, а його конструкція дозволяє відповідати формі кришки під час установки.
Стандартні фланці виготовляються з алюмінію, пофарбований у сірий колір. За запитом також фланці виготовляються з листової титан-цинку і міді (ви повинні пам’ятати, однак, що вони коштують дорожче, ніж стандартний).

Типи фланців
Тип фланця залежить від розміру вікна і типу покрівлі. Загалом, є рішення для гофрованої або плоскою кришкою, але виробники вікон пропонують фланці підходять покриття. Саме для етогопараметробратіть увагу, тому що краще відповідав комір, установка буде більш точним.
Наприклад, ми можемо вибрати фланці, призначені для покриття наступне:

для покриття гофрованого Висота профілю 45 мм (керамічна плитка, цемент, черепиця)
профільований настил профіль висота 120 мм (керамічна плитка, цемент, черепиця, соломи і очерету солом’яний)
для плоских покрівельних матеріалів з товщиною до 16 мм (2×8 мм) (бітумної галькою, покрівля, лист плоский лист)
для плоских покрівельних матеріалів з товщиною до 38 мм (2×19 мм) (плитка фонової плитки, викладені в лушпинні).

 

Кількість вікон
Дуже важливим аспектом при виборі комір є той факт, що дах буде встановлена ​​окремо або у злитті. WindowsКриша може бути об’єднані по вертикалі (вікно тієї ж ширини) або по горизонталі (вікна тій же висоті). Це твердження не тільки забезпечують достатнє освітлення мансарди, але й сформувати цікавий архітектурний та естетичний елемент, який є, чому вони часто використовуються. Вікна повинні бути встановлені в наборах спеціальні фланці комбо. У цьому випадку, ми вибираємо їх до конкретних вікон сполуки, в тому числі їх розташування і розмірів (не всі вікна в наборі повинні мати однаковий розмір).
Якщо ви плануєте приєднатися до вікна по вертикалі, ми повинні розглянути, чи хочемо ми також встановити рольставні. Якщо це так, ви повинні замовити широкий фланцевий проміжок, який складає 25 см, в іншому випадку сліпого над нижнім вікном не буде відповідати.

Тип установки вікна
Вибір фланця до слухового вікна впливає інший параметр, а саме висоту збірки. Люк може бути встановлений на стандартної висоти або знижується. Останнє рішення забезпечує більш гармонійну включеніеокнанаклон даху. Особливо рекомендується для плоских покрівельних матеріалів або низьким профілем. Так встановлено вікно також характеризується теплотехнічними параметрами ізоляції. Однак, вибираючи для зниження установки, необхідно також вибрати правильний нашийник, призначений саме для цього типу додатки (і типу покриття).

Метки:

Коментарі закрито.