Мансардні вікна – безпечний шлях для злодіїв

Що таке наш будинок мрії? Красивий, просторий, сучасний, але насамперед – це будинок безпека.

Щоб забезпечити безпеку в будинку, інвестувати в основному в охоронною сигналізацією і передніх вікон. На жаль, ми часто забуваємо про безпеку мансардних вікон, а також грабіжників не потрапити в будинок. І – як це видно зі статистики – це не поодинокі випадки. Ризик вторгнення в люк на даху більше для дахів з малим кутом нахилу, а також багатоквартирних будинків. В терасному будинку часто сходи є загальним і веде на дах саме. При такому розташуванні, відносно легкий доступ до даху для оточуючих, що збільшує ризик злому.

 

Безпечний дах  – система TopSafeTopSafe
Мансардним вікнам безпека надається за рахунок інноваційних структурних систем зміцнення TopSafe, яка використовується для FAKRO вікон. TopSafe система запобігає легкому проникненню в будівлю через дах. Ця система складається з:
Інноваційна система кріплення, спеціально профільовані петель. Він захищає від витягування вікна петлі і натисніть на крила зсередини, а також запобігає деревини від розтріскування. Це рішення в кілька разів сильніше, ніж досі відомі і використовуються.
відповідне зміцнити структуру дерева і запірні елементи,
металева смуга, яка ускладнює крадіжку з інструментами.

Безпечні мансардні вікна FTP-V P2 Secure
Завдяки TopSafe, мансардні вікна характеризуються підвищеною стійкістю до злому. Так оснащена FAKRO мансардні вікна не можуть бути легко відкриватися або зніматися з петель. Але це ще не все, що функції безпеки Мансардні вікна FAKRO. Наступним кроком у захисті пограбування вікно FTP-V P2 Secure. Він оснащений системою TopSafe підкріплення, а також:

 

ламіноване скло класу P2A зі зломом,
нова система захисту перед видаленням скління,
ручка з замком.
Безпечні вікна на даху стійкі до компромісу різними способами, такими як:

ногами і стрибки через вікно. Ефективність цих заходів усунути обладнання в системі TopSafe. Петлі закріплені таким чином, що запобігає вириваючи і проштовхується в крилах
підрив. Можливість оскаржити вікно запобігає металевої смуги, що робить його важко зламати у використанні інструментів. Крім того, замок ручка запобігає відкриття крил.
легке видалення скла. Система захищена від можливості відкручування і розбити скло.
легко розбити скло. Вікно оснащене багатошаровим склом, клас P2A від злому.
Secure Люк не потребують додаткові заходи безпеки, у тому числі додаткові замки, які знижують вікно зручності. Вікно FTP-V Р2, а стандартне вікно підтримується ручки. Вікно має Голландська поліція знак “Житлова безпечно”.

Охоронна Безпека є важливим аспектом при виборі вікна, вирішивши ми відчувати себе спокійно вдома. Вікна з підвищеною стійкістю до злому FTP-V P2 надати нам з достатньою безпеки і комфорту. Їх додатковою перевагою є приваблива ціна.

Коментарі закрито.