Метало-пластикові вікна

Хто придумав вікна МПВ?

Вперше ідея замінити дерев’яний каркас вікна на пластик появилась в американці, і це спочатку не було сприйнято всерйоз. Вони думали, що це його забаганки. Практично вперше застосуванні в Німеччині (компанія Trocal) в 1954 році

Чи правда, що пластикові вікна повинні бути замінені кожні п’ять років?

Полівінілхлорид (PVC) синтезують з нафтопродуктів. Як багато інших подібних продуктів, він надзвичайно довговічний. Він не боїться вологи, мікроорганізмів або мурах. Завдяки спеціальних добавок – модифікаторів, полівінілхлорид, використовуваних для віконних профілів, що не тендітні, і в той же час важко не згинати. Що стосується міцності то вони кращі, ніж деревина. Якість сучасні вікна МПВ витримують від -50 до +60 градусів. Останнім часом у Німеччині спостерігається свого роду ювілей. Виробники МПВ профілів для рекламних цілей пропонують безкоштовно замінити вікна МПВ одного зі своїх перших клієнтів, які вже були поміщені 35 років тому. Як вони пройшли нове покоління продуктів – досі ніхто не може сказати. Виробники дають гарантію профілів 15-20 років, але експерти кажуть, вікна МПВ здатні зберігати свої властивості протягом 50 років. Інша справа, ущільнення. Їхнє життя в різних компаніях становить від 4-15 років. Час покаже, хто правий, але багато чого залежить від перепадів температур в різних областях.

 

Він сказав, що під впливом сонця МПВ виділяють шкідливі речовини?

Про не екологічність для МПВ вікон можна дійсно багато говорити. Так, в їх виробництві, в якості каталізатора, з використанням важких металів. Багато виробників профілів, для додання білизни, додати свинець. Сучасні технології, однак, не виключає викиди токсичних речовин в готовому продукті (за винятком випадків, нагрівання до температури плавлення, що може призвести до пожежі у кімнаті): Спеціальні інертні добавки дозволяють створити бездоганний матеріал з точки зору екології. Навіть у деяких з профілів замість свинцю використовується цинк кальцію або знебарвлення.

Не всі виробники МПВ-профілів мають міжнародні сертифікати якості та екології. Якщо ви будете говорити про їх роль у захисті навколишнього середовища – поговоримо про факти. Для кращої ізоляції, вікна МПВ дозволяють знизити витрати на опалення. Це не тільки заощадить гроші і природні ресурси, але також призведе до скорочення спалювання кисню і виділення шкідливих речовин в атмосферу. Крім того, за час свого існування МПВ вікна врятували багато гектарів лісу, що використовувалися для виробництва звичайного вікна з деревини. У Німеччині, наприклад, уряд субсидіювал власників МПВ вікна.

Чи правда, що білі МПВ профілі жовтіють з часом?

Профілі МПВ білого кольору спочатку жовтіють під впливом ультрафіолетових променів і тепла. Сучасний матеріал містить спеціальні добавки, завдяки якій колір не змінюється.

 

МПВ вікна вогненебезпечні?

Ще раз уточняємо що вікна містять спеціальні добавки і матеріали пожежобезпеки. Індекс поширення полум’я для МПВ-профілів дорівнює нулю, що означає, що вони не підтримують горіння. Крім того, якщо почнеться вогонь, вікно не дасть йому поширитись по всій кімнаті, в цьому допоможуть хороші термоізолятори, скло не зламає вогонь і закриє постачання киснем і вогонь не поширюватиметься.

Коментарі закрито.