Вікна для дитячої кімнати

При виборі вікна, ми хочемо, щоб вони бути обладнані спеціальними фітингами і безпечними у використанні. Конкретні гарантії повинні бути у вікні малюк номера.

У будинку, де живе дитина, ми використовуємо спеціальні рішення – накладення країв меблів або покрити на сокеті. У розпліднику, розташованому в мансарді також повинні думати про задовільні захисною фурнітурою у вікні.

 

Безпека і здоров’я
рукоятка для відкривання повинні бути у верхній частині вікна, що дитина має обмежений доступ до нього. Якщо це виявляється недостатнім, ми застосовуємо вікно, в якому можна встановити в сторону, але не відкрити. Механізми для спеціальних фітингів часто працюють так, що перше вікно скасовується, то вони відкрили – на відміну від стандартної Tilt. Використання фитинга компонента, званого фіксацією за допомогою ключа дозволяє тільки скасування вікна, а перехід з положення нахилу неможливо відкрити. Вікно може бути відкрито тільки особа, яка має ключ, наприклад. Батьки. Іншим рішенням є обробляти за допомогою кнопки – одночасно натиснути і повертаючи ручки можуть бути важким для дитини. У цьому випадку ручка може бути використана з ключем – потім повернути ручку буде неможливо без ключа.

Щоб уникнути відкриття вікна у дитячій, наприклад. Для того, щоб вивітрювання, дифузор може бути використаний для автоматичного регулювання вологості.

Важливим елементом вікна в кімнаті дитини також підходить, безпечне скло – навіть після удару не зовсім кинув і залишиться в кадрі не проливаючи на дрібні шматочки – скло займає особливе фольгу приклеєним до скла. Навіть якщо вам трапиться розбити вікна, пошкодило б дитина не притупляється осколки скла.

При виборі вікна модель з низьким коефіцієнтом теплопередачі, кімната буде в змозі підтримувати температуру на постійному рівні, незалежно від сезону (оптимальна температура для здорового розвитку дитини раннього віку є 18-21 ° C). Це вікно також звук і спокійний сон допоможе вашій дитині. Це особливо важливо в дитячій кімнаті, в якій przesypiają майже цілодобово.

 

Багатофункціональний
вікно в дитячій повинен бути встановлений всередині сліпих, який захищає інтер’єр від
опалення, забезпечують приємну прохолоду в приміщенні навіть у спекотні дні. Ну вибрати затемнення штори – молодші діти дозволить комфортно спати навіть протягом дня. Трохи про правила з доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я показує, що одним з найбільш поширених причин нещасних випадків і травм дітей у віці до п’яти років є падіння з висоти, наприклад, з вікна або з балкона. , Держави-члени ЄС погодилися на засіданні Комітету. Додаткова безпеки продукції, необхідно запровадити стандарти для безпеки дітей, в тому числі створення стандартів для блокування устаткування вікон і балконних дверей.

На ринку є механізми блокування відзначені як “безпечний для дітей”, але не всі отримують роботу. Жорсткість правил гарантуватиме, що вікна запірні пристрої та балконні двері безпеки дітей. Механізми заблокувати відкриття або обмежити сферу його застосування в конкретному місці. Стандарти ЄС також повинен включати положення, які вимагає детального вивчення, щоб перевірити безпеку використання продукту дітьми – слід перевірити стабільність структури під час його життя і його стійкості до атмосферних впливів. Виробники все частіше зібрати достатню безпеку у вікнах – можна сподіватися, що впровадження відповідних стандартів поширення використання цих рішень і підвищити безпеку самих маленьких користувачів.

Коментарі закрито.