Захист від сонця

Протягом року, ми з нетерпінням очікуємо прибуття сонця та спекотного літа. Проте, дуже багато сонця, іноді робить приміщення громіздким. Але внутрішнє тихе місце, де ми хочемо відпочити від шуму в літній час, повинно бути захищеним вів попадання сонячних променів.

Як же тоді може запобігти нагрів приміщення на горищі? Ми знайшли рішення – використання зовнішніх аксесуарів, таких як тент або сліпих гостинний холодно навіть у спекотні дні. Хоча окнаКриша значно збільшити кількість природного світла і відкривається приголомшливий вигляд, але влітку номер на верхньому поверсі, особливо під впливом тепла. Таким чином, важливо, що в сонячних кімнат на південній стороні використовувати зовнішні аксесуари. Оптимальним рішенням є Маркіз, який зупиняється сонячні промені перед дзеркалом і не дозволити їм проникнути всередину. Легкосборкаі працювати тент захищає від зайвого тепла, ефективно затінення інтер’єр, а не повністю закривають вид на вулицю. Перш за все, АМЗ тент хороший захист від спеки за доступною ціною. Як ми знаємо, що являють собою зовнішні доповнення є кращим захистом? Перевірено ефективність захисту від нагрівання приміщення за допомогою різних сонцезахисних пристроїв. Дослідження було проведено в тих же районах, де південна сторона, встановлених мансардні вікна покриті різноманітні аксесуари. Результати випробувань на графіку чітко заявити, що зовнішні аксесуари (рольставні, тент), найкращий захист від спеки. Поза тентові вікно, встановлений на даху мансарді захищає від нагрівання до восьми разів ефективніше, ніж внутрішнього затемнення сліпих.

 

Ми вже знаємо, що від спеки найкраще захистити нас тентові або рольставні. Зараз час, щоб піклуватися про декор мансарди. Найбільш поширена причина, чому ми вирішили придбати аксесуари для прикраси інтер’єру кімнати. Це не просто, щоб прикрасити вікно в похилій стінки. Думка про те, що, теж. Серед широкого асортименту аксесуарів кожен може знайти щось залежно від конструкції приміщення.
Життя в мансарді можна вдосталь насолодитися світла. Вам потрібно тільки контролювати, щоб створити унікальну атмосферу і затишну атмосферу. Blackout АРЗ рольставні забезпечують або внутрішній сліпий АРФ, що вкрай важливо в спальнях і дитячих кімнатах. Якщо номер не повинен бути встановлений затемнення рольставні ARS або ARP, APS плісировані штори або сліпий AJP.

 

Романтична спальня, сучасна кухня, казкова дитяча кімната? Нічого не може бути простіше. Оригінальні аксесуари для інтер’єру магія кольору, візерунки і текстури, нескінченного вибору фентезі, настрій в будь-який час дня і ночі.
Маркіз зовнішня і внутрішня добавка встановлений на мансардне вікно є оптимальний набір аксесуарів, які захищають від надмірного тепла, світла і прикрасити інтер’єр.
Установка аксесуарів легко і швидко. Всі доповнення будуть встановлені на стороні кімнати, без необхідності виходу на дах. Добавки можуть бути легко управлятися вручну, але є також електричні прилади, керовані комутатори чи пульта дистанційного керування.

Коментарі закрито.