Герметика, ізоляція, принципи відкриття та використання вікна

Яка герметика необхідна для вікон МПВ?

Ущільнення – це гнучкі перегородки з трубчастої або складної форми, що охоплюють всю довжину рами – між нею і склом або між двома кадрами шарнірної області. Вони запобігають проникненню холодного повітря, шуму і вологи. Вони виготовлені зі спеціальної гуми, силікону або суміші того й іншого. Іноді міцність армованого скловолокна, капринових ниток або волокон з кевлара. Переважно силіконові герметики, тому що вони не затвердили при дуже низьких температурах, на відміну від гуми. Як відрізнити їх: ? Силікон легше, на відміну від шини, яка майже завжди чорна. Але це не завжди вірна ознака відмінності.

Зазвичай є два контури ущільнення, зовні і з боку приміщення. В профілів званих “класу люкс” має також третій контур між двох передніх. Третій друк петлі дорогого вікна, але сприяє кращий тепловий шум і витік ізоляції. Але це вимагає абсолютної точності в проектуванні і монтажу.

Як правильно використовувати вікна МПВ?

Щоб залишити ваші вікна на довго,  ні разу не створювати проблеми і благополучно дістатися до їх півстолітнього ювілею, треба дотримуватися кількох простих правил. Уникайте профіля взаємодії з твердими предметами;  Не мийте з розчинниками, концентрованих кислот або абразиви. Для цього компанія має миючі засоби МПВ-профілів, мастильні матеріали для арматури і прокладок; Пральні профілі повинні мати спеціальні губки і скло – з замші; Не залишайте вікна, обігрівачі, в тому числі скління може бути нагріта до більш ніж 80 градусів

okno

Профілі.

Це являє собою складну структуру, що складається з декількох камер (зазвичай три, але може бути також п’ять або шість). У середині (максимум) камера встановлена ​​на металевої арматури, забезпечуючи міцність рами.

Всій окружності профілів, у тому числі відкриття частини встановлених прокладок. У верхній і нижній частині профілю зовнішньої частини просвердлені затвори для видалення вологи або дощової води.

Кількість камер в профілі, визначає ступінь ізоляції вікна, представленого на європейських стандартів. У стандартних вікон МПВ К = 1,5. Це означає, що, по меншій мінус 20 градусів холоду, температура в приміщенні при низькій робочій нагріву повинна бути більше, ніж 20 градусів. Це досягається завдяки теплоізоляційним властивостям повітря, що заповнюють 3 камери. Чим більше камер, тим краще теплоізоляція.

okna

Принципи відкриття.

Виробники пропонують два типи відкривання: американські (ковзання) і європейські (відхилилися обертання).

Ковзного типу використовується в склінні балконів і лоджій. Вони не займають ні на дюйм внутрішній простір, як правило, в відкриваються всередину крила.

Похилий поворотний тип дозволяє відкривати вікна у двох площинах: вертикальній або горизонтальній (як у звичайних вікнах). Вертикальний спосіб відкриття дуже зручний, коли необхідна вентиляція приміщення.

 

Коментарі закрито.