Будівництво мансардних вікон

Мансардні вікна виготовляються з високоякісних матеріалів і новітніх технологій, які забезпечують чудову довговічність, функціональність, безпеку та ефективність.

Довговічність
Мансардні вікна виготовляються з найвищої якості соснової деревини, ламіновані. Вакуумний просоченої деревини пофарбована в кілька разів. Вікна для приміщень з періодично підвищеної вологості, таких як кухні та ванні кімнати, покриті поліуретановим лаком, створюючи ідеально рівну і стійку поверхню.
Мансардні вікна, також доступні в пластиковій алюмінію. У таких профілів декількох вікон із ПВХ і посилена за допомогою сталевих сердечників. Матеріал стійкий до впливу вологи, стійкі і не схильні до корозії, тому що такі вікна, особливо добре підходить для приміщень, де залишки високою вологістю (ванні кімнати, кімнати для відпочинку лазня, пральня). Алюмінієві пластмасові вікна також надзвичайно стійкі до погодних умов і УФ-випромінювання, тому що зовні, щоб захистити свої дизайнерські тисненням алюмінієвих профілів, покритих модифікованого поліефіру.

масандрові вікна в спальні

Енергоефективність
Для теплоізоляційних властивостей, включаючи вплив вікон скління коефіцієнт тепловіддачі Uszyby = 1,1 Вт / m²K (відповідно до EN 673). Простір між шибками заповнене інертним газом, що зменшує втрати тепла. Крім того, внутрішня сторона одного зі скла покривають шаром срібла, що відображає теплове випромінювання. Спасибі зимовий охолодження номерів обмежена, а влітку -. Спеці пакет також використовується вал тепла край прокладка TGI, що знижує теплове з’єднання і зводить до мінімуму утворення конденсату на краю скла та дерева профілів, що значно збільшує термін служби деревини.

Безпека
Дах безпеки вікна забезпечується за рахунок використання загартованого скла (що відносяться до довічної гарантією град), і інноваційної системи підкріплення TopSafe. Інноваційні рішення для підвищення стійкості до злому вікон і підвищити безпеку вікон.

будівництво масандрових вікон

Комфорт
Мансардні вікна оснащені вентиляційними отворами, які забезпечують постійний і систематичний обмін повітря, навіть коли вікно закрите. З дифузор в кадрі не зменшує ефективну площу скління. Відповідно формі каналу потік повітря забезпечує достатню фільтрацію і акустичні властивості.
Чотиримісний ущільнювальну систему – разом з новою прокладкою скління -. забезпечує дуже високу герметичність вікна, на додаток до кордонів проливні дощі мікроімпульсів миготливими
ручка в нижній частині вікна, легкість в управлінні, незалежно від його від цього, висота монтажу вікна. Конструкція ручки дозволяє поступово блокування, що дозволяє вікна мікро-відкриття. Всі вікна шириною до 94 см і заввишки 140 см, з ручкою.

Коментарі закрито.