Аксесуари для мансардних вікон

Аксесуари для вікон даху надають інтер’єру індивідуальний характер та забезпечують комфортне квартиру в мансарді.

Аксесуари Зовнішній
До цієї групи належать рольставнямі і тентами. Вони кріпляться на зовнішній стороні, щоб зберегти промені сонця перед дзеркалом, роблячи інтер’єр не нагрівається.

Зовнішні жалюзі – виготовляються з алюмінієвих пластин, які складають броню. Жалюзі буде підтримувати температуру в приміщенні, незалежно від сезону, для захисту від шуму і захистити зображення від механічних пошкоджень (напр., Град). Можна отримати повний ефект темряви в день. Ролик затвора встановлений на рамі вікна. Її присутність не обмежується маркетингові можливості крила і відкриття вікна для вентиляції.
Зовнішні Маркізи – виготовлені зі спеціальної сітки (тканина з покриттям хлориду скловолокна ПВХ), який поглинає і відображає теплове випромінювання, перш ніж він досягне скло. Маркізи ефективно зменшити тепло від сонця, захистити приміщення від спеки краще, ніж жалюзі та віконниці, і увійшов в дощ знижує звук падаючих крапель. Тент захищає від сонця, забезпечуючи при цьому видимість. Там немає необхідності для перемотування його кожен день.

Внутрішні аксесуари
Як випливає з назви, встановлені на віконній стороні кімнати. Ця група аксесуарів включають в себе:

Стандартні Жалюзі -виготовлені з 100% поліестеру з міцним фарбування високої якості. Тонко затемнити кімнату, світло зниження, поліпшити естетику інтер’єру, а також широкий цветматеріали (Single-колір, з малюнком, потемніння) дозволяє вибрати матеріал для дизайну інтер’єру.
Blackout Жалюзі – повністю затемнити кімнату. Тканина покрита щільними жалюзі, з іншого боку, спеціальний шар, який відображає світло і теплове випромінювання. Для штора повністю потемніння властивості не обов’язково повинні бути темними. Ці жалюзі доступні в широкому діапазоні кольорів, тому вони легко вписуються в будь-якій кімнаті.
Плісе Жалюзі – темніше вхідного світла без затемнення кімнати повністю. Барвисті і оригінальні світлові ефекти. Вони доступні в багатьох кольорах і типах матеріалів. Плісировані жалюзі стійкі до забруднень і зберігають свою форму незалежно від того, як часто вони використовуються. Відстань між складками збільшується з натяжкою. Вони можуть бути виготовлені з тканини та зменшення кількості легких тканин, які можуть бути додатково покрита спеціальним матеріалом, що обмежує кімнату перегріву влітку.

 

Жалюзі – елегантний і практичний, дозволяють контролювати кількість і напрямок світла, що потрапляє в кімнату, встановивши рейки затвора під потрібним кутом. Вони ідеально підходять для приміщень з підвищеною вологістю, таких як кухні і ванні кімнати.
Москітні сітки – встановлені у виїмці, а не до вікна. Виготовлений з склосітки москітна сітка захищає приміщення від комарів та інших комах при нахилі вікно.

Більшість з цих продуктів можна регулювати вручну або електрично. Ви також можете придбати аксесуари для сонячної батареї, яка не вимагає додаткового джерела живлення.

Всі аксесуари для мансардних вікон підбираються за певним типом і розміром вікна. Для замовив сліпий або затвора розмірів вікна, необхідно вказати в послідовності: тип, розмір і матеріал люк на даху, який повинен бути встановлений.

Коментарі закрито.