Штори для мансардних вікон

Виробник мансардних вікон пропонує широкий набір аксесуарів для вікон. Це мансардних вікон прикраси. Жалюзі та віконниці для установки на горищах як внутрішніх, так тентів і жалюзі вниз за межами вікна

Всі аксесуари можна керувати вручну або електрично керований за допомогою кнопок у вікні, або просто пілотом. Вікна обладнані із запобіжниками, які полегшують самостійної збірки інтер’єру жалюзі і штор для мансардних вікон і забезпечують ідеальну посадку. Жалюзі на декоративних гачках є найбільш популярним і економічно ефективним рішенням, доступним. Виготовлений з високоякісного напівпрозорого бавовни з поліестером, з покриттям для легкої чистки, стійкі до сонячного світла, забезпечити конфіденційність і світло тьмяніше. Жалюзі зупиняється на 3 рівнях, з гачками поставляються в комплекті з блайнда. Coffer верхньої виготовлений з алюмінію сірого кольору з шириною 5,4 см.

 

Жалюзі в чотирьох універсальних кольорів. декоративні жалюзі на напрямних, ідеально підходять для всіх кімнат у мансарді. Ідеально контролює кількість світла, що надходить в кімнату, і вигляд екрану у вікні зовні. Виготовлений з високоякісного напівпрозорого поліефірної плівки легко чистити, стійкі до вицвітання і забруднення. Ефективним і надійним, завжди добре виглядати на вікнах. Жалюзі можуть зупинити в будь-якому місці вікна. Вузькі направляючі і стриманий верхній касети дозволяють більше світла в інтер’єрі кімнати, коли затвора рани в касету. Вони приходять в 33 кольорах. Blackout Жалюзі забезпечують повне затемнення в будь-який час доби. Ідеально підходить для спальні, а також дитячі кімнати, де важливо, щоб повний контроль над легким та комфортним для спокійного нічного сну або денного сну. Рулонні штори зроблені з трьох шарів тканини: з середини кімнати, 100% поліестер, від зовнішнього тепла відбиває алюмінієвим покриттям і між шаром, відповідального за відключення електроенергії. Подальше поліпшення ізоляції віконної до 3,1. Вони приходять в 33 кольорах.

 

 

Blackout Жалюзі спроектований Карімом Рашидом дуже декоративні і оформлені в сучасному стилі. Графічні квіткові візерунки і отримують цифрові технології. Це данина традиційним вовняних тканин. В результаті з комбінації різних елементів з трикотажних і швейних методів. Природа і чуттєвий свіжі та яскраві візерунки, натхненні природою: листя, дощ або сніг. Природні явища зазвичай спостерігаються на зовнішній стороні, тепер можна приніс в будинок, змінюючи інтер’єр в незвичайному і по-справжньому художнього шляху. Чудовий дизайн для хорошого дизайну приходять у 8 конструкцій.

Плісе Штори – поєднання двох-жалюзі: затемнення й плісировані. Вони дають світло і темрява контроль і вплив інтер’єру. Вікно може повністю покрити сліпий затемнення під час післяобіднього сну, і, коли ми повинні розвиватися тільки затемнити складку частину. Вузькі направляючі і стриманий верхній касети дозволяють більше світла в кімнату, коли затвор намотана в касету. Вони доступні в 4 колірних поєднань. Ідеально підходить для всіх областей, в яких правильно підібраного кількості світла, щоб створити неповторну атмосферу. Дуже декоративно-напівпрозорий матеріал, виготовлений з високоякісного поліефірного покриття для полегшення чищення. Травня касетна система може працювати без верхніх і нижніх жалюзі ламелей. Вони приходять в 33 кольорах. плісе двічі (ФЕК) поєднання класичної елегантності і плісировані жалюзі алюмінієві покриття теплоізоляційні властивості. Покриття, що використовується в цих жалюзі зберігає тепло взимку і підвищує комфорт і температуру в приміщенні протягом літа – ідеальний спосіб покращення енергетичної ефективності в будинку. Відтінки доступні у вузьких і тонких бічних напрямних смуг, щоб підтримати верхню і нижню. Поліпшення ізоляції на 34% (для вікна зі склопакетом 00). Вони доступні в 9 кольорах. Жалюзі це поєднання класики і модерну. Стійкий до впливу вологи, тому вони можуть бути використані з упевненістю в кухнях, ванних кімнатах, пральнях і сушарках. Оптимально контролювати кількість вхідного світла, не ставлячи під загрозу конфіденційність. Оснащений слайдер для обробки, так що ви можете легко налаштувати нахил листя до їхніх потреб, незалежно від кута даху – навіть з відкритим вікном блайнди легко і гладко. Вони доступні в 9 кольорах. Жалюзі забезпечують комплексний захист і забезпечити поліпшення теплового комфорту в мансарді. Дайте ефект темряви, ізолювати від втрати тепла від опалення в зимовий і літній, щоб придушити шум дощу і граду, а також поліпшити безпеку. Міцна алюмінієва конструкція забезпечує його міцність жалюзі по lata.Dostępne в 3-х варіантах використання: ручний (SCL), електрика (SML), сонячні (SSL). Кращий спосіб використовувати дах, були нагороджені за дизайн “продукт Design Award, 2012”.

Зовнішні маркізи (MHL) є ідеальним вибором, якщо ви шукаєте для ефективного захисту від тепла з горища. Завдяки своїй конструкції, зберігає тепло, перш ніж він потрапляє через вікно в інтер’єрі. Відтепер можна не тільки управляти світлом. У вигляді сіточки ПВХ не закривають вид за вікном, а не затуляючи номера. У зимовий період, коли тент не використовується він повинен бути розгорнута в касеті. Маркізи вписатися в будь-який тип вікна VELUX і ви можете легко встановити його з кімнати. У поєднанні з відповідним типом внутрішніх жалюзі забезпечують розсіювання і пом’якшити світло або повного затемнення. Є три варіанти, що відрізняються за кольором і щільності тканини.

 

Зовнішні жалюзі (SSL) встановлений на рамі вікна. Їх присутність не обмежується маркетингові можливості крила і зупинити його в будь-якому положенні. Ефективно захищає від надмірного світла і тепла, що протікає в інтер’єрі літа, а також запобігти втраті тепла в зимовий період. Можна отримати повний ефект темряви в день. Вони захищають від шуму, а також захистити зображення від механічних пошкоджень (напр., Град). Жалюзі можуть бути відкриті вручну або електрично. Цікавість сліпий сонячна батарея, яка не вимагає додаткового джерела живлення.

знайти тип і розмір оконПоіск тип і розмір вікон
Перед покупкою приладдя слід спочатку перевірити тип і розмір вікна. Він розташований на табличці на внутрішній стороні у правому верхньому куті. Пластина може розглядатися тільки тоді, коли вікно відкрите.
Там немає нічого, щоб виміряти, просто упорядкуванням, написана з ознаками символів, маркізи і жалюзі відмінно підійде.

Коментарі закрито.