Вікно в даху з бітумінозного матеріалу

Установка вікон в даху, покритою бітумінозного матеріалу слід дотримуватися обережності, оскільки важко виправити помилки у висвітленні, що проходять вулканізації.

Для вікна Дах з усією кріпленням також включені інструкції.
Виникають розбіжності при встановленні даху будови і форми матеріалу на даху: Плоскі або профільованого. Залежно від обраного ущільнювального фланця, що забезпечує щільну і легку вставку вікна в поверхні даху та ефективного дренажу дощової води. При використанні, є два типи фланців, розташованих на покриття:

 

плоским з товщиною 16 мм або бітумної мембрани або гальки;
Висота профілю Профіль 120 мм або бітумінозних гофрованих пластин. Монтування вікна починається з отримання отвір в даху і прикріпити до рами монтажної скоби – в кутах і у випадку більш довгих вікон додатково уздовж бічних країв або кутів вікна. Тоді і поміщена в рамку в підготовлений отвір в даху, спираючись кути – залежно від даху – на патчів з ремонту або жорстких листів обшивки. Один докинув гвинт по кутах, щоб вирівнювання кадру. Це має важливе значення для належного виконання рамки навколо вологою і теплової ізоляції. Для її реалізації, спеціальних теплоізоляційних виробів, або того ж матеріалу, що використовується для попереднього спарювання (толю або фольги паропроникністю і мінеральної вати). Матеріал повинен бути розроблений для кожної сторони на рамі вікна.

 

Наступним кроком є ​​рівень крила щодо рами і монтажу та ущільнювальний фланець разом з миготінням віконній рамі. Він також повинен бути впевнений, що звернути увагу на поведінку відповідного відстані між покрівлею і вікна, так що ущільнювальний фланець служив дренажу з області вікна. Щоб правильно сформувати нижню частину ущільнювального фланця матеріалів повинні бути обрізані профільовані верхні профіля хвилі. Тільки в цьому випадку можуть бути розміщені вокругокна покрівлі.

Коментарі закрито.