Мансардні вікна (жалюзі, інтер’єр, рулонні штори, маркізи)

Мансардні вікна, насолоджуючись  будівництвом житлового будинку як і раніше росте у популярності. Являють собою функціональне і в той же час доступне за ціною рішення, якщо ви хочете, щоб висвітлити ваш будинок або адаптувати горище. Крім того, є цікавий елемент в житловом інтер’єрі. Естетичний ефект ми можемо формувати не тільки від кількості, розміру і розміщення вікон, але також за рахунок використання кольорових жалюзі або жалюзі. Виробники мансардних вікон, намагаючись змусити нас вибирати продукти, пропонуємо широкий асортимент аксесуарів цього типу.
установка жалюзі, ролокасети або тенти на вікнах даху рекомендується, тому що є можливість Занадто багато сонця інтер’єру, і, таким чином, його перегріву. Ми повинні пам’ятати, що просвіт дозволяє в інтер’єрі будинку стільки, скільки половину більше світла, ніж традиційні вікна тієї ж площі.
Жалюзі
Жалюзі з модним з початку 90-х років, але незабаром дня справу, і навіть стало синонімом зі сміттям. Тепер, знову повертається. На відміну від цих традиційних жалюзі, встановленими на вікнах на даху проводяться в рейках, що запобігає їх від руйнування або випадкове підсічки. Контрастні кольори плавники в поєднанні з хорошим помітив тінь тихим інтер’єру може дати хороший естетичний результат. Перевага затвора є те, що він значно зменшує кількість надходить світла, закривають вид із зовнішнього боку. Це має велике значення у справі, в короткі відстані вікон сусідніх будівель. Великим плюсом є також система подвійний контроль: завдяки кутом ламелей (FIN), і часткове або повне крах жалюзі.

 

Інтер’єр жалюзі
Жалюзі працювати трохи по-іншому – в якій мірі блокувати сонячні промені, залежить від кольору і ваги матеріалу. Звичайно жалюзі навіть після повного закриття розсіяного світла дозволяє в досить добре і поглинають тільки частину тепла. Жалюзі темні, особливо з товстих матеріалів, може значно або навіть повністю блокувати доступ світла. Більш високі ваги, використовувані в жалюзі також відновні властивості втрати тепла в зимовий період. Для підвищення теплоізоляції застосовується іноді покриттям, розташований на бічній стороні скла. При правильному жалюзі ламінати можуть бути стійкі до дії вологи і легко миються. Ця функція може бути особливо корисний для людей з алергією. Виробники пропонують широку палітру матеріалів жалюзі, тому ви можете вирівняти їх до встановлених тон колір салону. Крім того, щоб згладити матеріали також доступні різноманітність візерунків, в тому числі ті, які можуть звернутися до дітей. У вигляді ролет також доступні москітні сітки.
Він належить до окремої категорії іноді аксесуарів фіранки не що інше, як жалюзі виготовляються з декоративного складчастого матеріалу, який простягається так далеко, як блокування вікно. Всередині, вони представляють дуже розумний, тому вони рекомендуються для представлення номера.

masandra
Зовнішні рулонні штори
На додаток до жалюзі, ролети, встановлені в приміщенні також відноситься зовнішніх систем. Є дві групи цих продуктів: жалюзі і маркізи. Зовнішні жалюзі виготовляються з міцних алюмінієвих ребер зовнішнього шару. Тому що їх метою є не внутрішня обробка доступні в обмеженій палітрою кольорів. При повному закритті, жалюзі не тільки захищають мансарду від надмірного сонячного світла, а й зменшити przedostający від зовнішнього шуму. Таким чином, ви повинні розглянути питання про встановлення жалюзі, особливо якщо ви живете на вулиці високим трафіком.

Крім перерахованих вище, зовнішні жалюзі служать ще одну важливу функцію – захищати вікно від грабіжників. Часто нам здається, що використання захисного скління і Р4 клас охоронної двері на першому поверсі будівлі, ми захищені від вторгнення. Тим не менш, люки димоходів і мансардні вікна є найслабшою ланкою в будинку, і ми не повинні забувати про це. При виборі виробника, визначити, який фактор P вікно має вікно і чи відповідає він стандарту EN 13049 (визначає максимальний тиск ззовні, яке здатне витримати вікно). Вікно можна також обладнані спеціальними протиугінні посилений попередньо позиціонується в кадрі. На додаток до захисту від злому вікна більш високого класу безпеки для захисту людей, що працюють на даху з випадкового падіння всередину будівлі. Мансардні вікна можуть бути додатково закріплені із замком. Механізм встановлений на нижній частині віконної рами – поворотом ключа запобігає відкриття крил.
Маркізи
Інший тип жалюзі є навіси. Вони зроблені із захищеного від води скловолокна матеріалу. Конструкція натягу тенту складається з гачків для утримання затвора в нижній частині вала, і в касеті над фланцем рами. Механізм не зменшується так що поверхня скління, зберігаючи натяг матеріалу, так що це не торкайтеся скла. В іншому випадку, велике опалення, під дією внутрішніх напружень, скло може зламатися. Маркізи є найбільш ефективним способом захисту від перегріву приміщення. Крім того, немає необхідності покриття та розкриття щодня, в якості захисного матеріалу, частково прозорим. Завдяки внутрішній частині тенту неповністю приховує, що проходить достатньо світла. У той же час він запобігає рефлекси, навіть коли вікно прочинені, що важливо, наприклад. Коли влітку працює на комп’ютері. Ще однією перевагою є значне дощ вниз на шум.
Іноді мансардні вікна встановлені високо, поза досяжністю. Їхні крила можуть бути відкриті вручну за допомогою телескопічної штанги або за допомогою електроприводів. Як ви вже могли здогадатися, електрична система набагато дорожче, але набагато зручніше. Основа являє собою виконавчий механізм, встановлений на вікні. Енергія для його роботи береться з вашого будинку або міні сонячної батареї. Для здійснення контролю за використанням відкритих вікон настінного вимикача або пульта дистанційного керування. Системи, що поєднують кілька приводи вимагають встановлення додаткового блоку управління.
Після того, як ми вибираємо відповідне вікно і всі необхідні аксесуари, ми можемо приступити до установки. Краще нехай досвідчена людина, але якщо ви вирішите виконати це самостійно, то необхідно слідувати інструкціям на екрані. В іншому випадку, ми ризикуємо втратою гарантії.

Коментарі закрито.