Мансардні вікна (ABC збірка, ущільнення)

ABC збірка

Перед початком роботи “сухий” крило відкрив і закрив люк. Якщо є тертя або витоку, необхідно буде замінити. Установка на схилі починається з введення, де вікно не знайдено. Якщо ви не знаєте, розподіл крокви, в місці, де ви хочете вставити у вікно, ми робимо маленький отвір через нього і виміряти розташування і відстань між балками. Мансардні вікна встановлюються на крокви або на ділянки. У першому випадку відстань між кроквами повинне бути від 1 до 5 см більше, ніж ширина вікна. Якщо він занадто малий, то буде необхідно видалити частину довжини крокви та виконання так званої вікна. wymianów. Якщо, в свою чергу, відстань між кроквами є занадто великим, вставки додаткового корпусу рами. Структура обрешітки даху також необхідно використовувати додаткові підсилюючі елементи.
Після визначення отвір Наступний крок полягає у видаленні ізоляції заповнення даху між кроквами і вирізати отвір в даху фольги монтажу. Він повинен бути менше, ніж прибл. 10 см з кожного боку, так що мембрана може повертатися і захистити вікно від вологи. Потім видаляється з області покрівельного вузла. Будь ласка, зверніть увагу, що у разі віконних плитки завжди на повному діапазоні плитки, у разі черепиці – горизонтальної підприємства. Якщо це занадто далеко, ви, можливо, буде потрібно зробити додаткову ставку. Слід зазначити, що в області роботи не залишає гострі кінці покриває матеріалу, так як вони можуть перфорувати захисний комір вікно. Після зняття кришки, вирізати патч в області, де ми плануємо вставити вікна. Зубчастий діра над counterbattens і кіно.
Випускаючи запірні штифти петель обережно потягніть крило з рами, намагаючись висунути на двох штирів в той же час. Тепер ми можемо почати ставити рамки на місці. У нижній частині вікна виправити вторинного пучка, на якому ми формуємо кадр, що полегшує вирівнювання. Якщо кадр, відмічені різних висотах ззаду, переконайтеся, що позначення має фланець вікна. Неправильне вирівнювання може призвести до витоку та інфільтрації води. Дуже важливим моментом є відповідні кути Rozmierz та їх належний кріплення. Докласти нижню частину рами з парою кронштейнів і знову перевірити, чи є вікно рівня і що обидва його діагоналі рівні. Потім встановіть крило. Якщо вікно не відкривається плавно або вертикальні зазори між стулкою і рамою не рівні, необхідно змінити налаштування кадру, за допомогою використання пластикових клинів. Переконавшись, що кадр добре обладнана, демонтаж крила і променя підтримку і забезпечити верхні кронштейни. Над фіксованою жолоби зливу води з фольги на даху.

 

Важливе ущільнення
Наступним кроком є ​​ущільнення вікна. Фільм обрізається до вікна та ізоляції контура мінеральної вати каркасу даху. Тоді ми надів нашийник проникною, переважно вибирають з того ж виробника, що і вікна. Мембранні патчі повинні бути встановлені під землею, так що треба відкрутити гвинти кріплення їх. У верхній частині фланця рами вставляється в жолоб. Ця операція вимагає точності – від того, чи не залишати пробілів або отвори в мембрані буде робити, залежить від майбутнього водонепроникний дахом.
Після монтажу фланця може накласти назад до покрівлі під вікном. Контакти рамку і дах буде додатково захищений фартухом, які ставлять під формою покрівлі. Потім встановити блимати уздовж сторін рами і через вікна. Будь ласка, зверніть увагу, що ізолюючий фланець прикріплений до тільки в рамці. Після фіксації фартух з патчами, застосовувати до кадрів профілів із сталі або алюмінію. Тільки в цьому випадку може бути встановлений на бічних сторонах покрівлі та над вікном.
Коли заднє крило знову перевірити, чи є вікно працює плавно і завершити процес виїмку. Для забезпечення більшої дифузії світла в кімнаті верхній край отвору (підкладка) повинна бути паралельна підлозі і в нижній частині вертикальної стінки.
Як показано на попередніх кроках, установка вікна на даху не дуже складна. Тим не менш, вона вимагає точності та акуратності, тому що помилки правила можуть призвести до пошкодження вікно або даху витоків.
Правильна установка може забезпечити довгу і належне функціонування мансардних вікон і встановлення додаткового обладнання дозволяє підвищити комфорт повсякденного використання. Більшість добавки, які підходять для монтажу і довгий час після установки вікна, що звільняє нас від необхідності вирішувати вже в процесі будівництва будинку. Вибір системного рішення, ми впевнені, що деталь буде відповідати до вікна і уникнути механічних проблем, викликаних неточністю.

Коментарі закрито.