Мансардні вікна

Сьогодні все більше і більше людей шукають способи зробити свої будинки екологічними та придатними для здорового способу життя. Ми представляємо вам 5 вагомих причин, чому завжди ставить просвіт і ви будете ближче до цієї мети. Ефект – не тільки на навколишнє середовище, але і про свої рахунки.

1. Більше світла

Чи знаєте ви, що за допомогою мансардних вікон ввести два рази більше світла, ніж у стандартних вікон? Обрамлення вікна на даху (або заміна старих слухове) дійсно може зробити різницю в освітленні кімнати. Велике вікно в даху дозволить сонцю освітити ваш будинок, природно і безкоштовно. Світло досягне більшу частину кімнати, і він не тільки знизить витрати на електроенергію. Більшість світло на верхньому поверсі і краще природна вентиляція значно підвищить комфорт у вашому домі.

 

2. Новий простір

Навіть маленький просвіт буде висвітлювати темну кімнату і давати почуття більшого простору – повністю змінити зовнішній вигляд і відчувати себе під дахом. Темна стеля, який ви ніколи не хотіли б витрачати багато часу може стати додаткова спальня, дитяча кімната, ванна кімната або фантастичне місце, щоб розслабитися. Мансардні вікна також хороша альтернатива, коли ви обмежені браком місця для нових вертикальних вікон, або якщо ви шукаєте більш приватне життя.

3. Краще комфорт і краще здоров’я

Багато людей не розуміють, як комфорт в будинку пов’язаний зі здоров’ям і хорошим розташуванням вікон. Нездорового клімату в будівлях може призвести до ряду наслідків, таких як астма, алергії, зниження здатності до навчання і низької продуктивності. Один з кращих способів поліпшити внутрішній клімат в будинку, як оптимізувати природна вентиляція. І один з найефективніших і екологічніших чистий спосіб провітрити ваш будинок з заскленим дахом – ви поклали його в більш свіжому повітрі з гранатовим ефектом димової труби…

4. Зниження витрат енергії

Заміна старого вікна на даху з новим, більш високої якості, скоротити витрати на опалення та охолодження будинку. Виходить, що ви можете підняти температуру в приміщенні в зимовий період за рахунок до 2 ° C і зниження влітку аж до 5 ° C – тільки замінити старі вікна на даху, слухове вікно або під кутом структуру з новим вікном у даху. Цей ефект може бути посилений далі з додаванням відповідних вихідних внутрішніх і зовнішніх жалюзі і тенти, щоб зменшити перегрів влітку і поліпшення ізоляції в зимовий період.

masandra

5. Зниження викидів CO2

Інвестиції в високоякісної мансарденого вікна, ви не тільки підвищують комфорт в будинку і знижуєте витрати. Таким чином, і допомогти навколишньому середовища, через більш низьких викидів CO2. У мансардних вікон впливу на навколишнє середовище на всіх етапах життєвого циклу вікна – розробка, виробництво, постачання, установка, використання, обслуговування та видалення – компенсується значних вигод, які принесуть використання вікна під час цього періоду з точки зору викидів СО2, а саме через використання вільного сонячної енергії в своєму будинку через дах.
В даний час існують різні програми з підвищення енергоефективності, які пропонують допомогу сім’ям та компаніям, які планують оптимізувати економію енергії.

Коментарі закрито.