Підвіконня

Зазвичай при плануванні декор фокусу вікна в основному від вибору вікон і декоративних доповнень, таких як штори і фіранки. Купівля підвіконня лікування після “занедбаності». І все ж предметів інтер’єру завершують будівництво віконного отвору, захищають стіни від становлення мокрі в дощ і на екрані нагрівачів, направляючи потік теплого повітря в приміщення. Якщо ви не знаєте, чим керувався вибір внутрішньої підвіконня, який був найбільш функціональним, але привабливий, перевірте наш гід!

Вікна повинні бути встановлені в утеплення стін шару запобігання теплових мостів. Віконні рами, однак, є більш вузькими, ніж поперечний переріз шаруватих стін, так як решта простір заповнений ізолюючим матеріалом. Всі ці матеріали видно з салону, які виглядають непривабливо і, наскільки ми можемо закінчити штукатурки побічні гліфи, в той час як літак під вікном повинні бути захищені міцнішого матеріалу. Ця захисна функція задовольняє внутрішній підвіконня, який повинен бути стійкий до механічних пошкоджень, простий в обслуговуванні, а й естетичне.

 

Виберіть внутрішній підвіконня: Який матеріал?
На ринку існують різні матеріальні рішення. Більшість з них є дешевим, стійке до подряпин і негоди ПВХ підвіконня. Вони легкі і легко тримати в чистоті, але їх естетика і обробка, як правило, залишають бажати кращого. Краще (але дорожче) рішення для традиціоналістів дерев’яні підвіконня. В даний час вони виготовляються з клеєної деревини, а не – як і раніше – з платою, яка запобігає роботу матеріалу в умовах високої температури і вологості змінюється повітря. Вибір практично всі види деревини, але найбільш поширені підвіконня з дуба, сосни і бука. Вибравши цей тип порога wewnętrzy повинні пам’ятати, щоб її безпеки – лаком, воском чи фарбою. Елемент дизайну інтер’єру для вимогливих є вікна obłogowanej ДСП, клеєні або товщі з природним натуральним шпоном, з природним малюнком і кольором незалежно від диска в пристрої. Вони кріпляться після просочення, так як після закінчення їх осадження дуже складно і може призвести до пошкодження стіни і себе підвіконня.

 

Підвіконня з дерева також, як ламінована плита, МДФ або окантовка (шпоном ДСП з HPL ламінат, з zaoblonymi краях), яка зазвичай виконується кухонні стільниці. Деревні матеріали стійкі до змін температури, ультрафіолетового випромінювання, вологи і механічних пошкоджень, а поверхня може бути монохроматичним або імітують дерево або камінь. На підвіконнях також абсолютно природно облицювання каменем, особливо жорстким і стійким до зміни кольору і зміни температури і вологості граніту. Камінь, однак, дорого і вимагає відповідного відходу в процесі експлуатації. Крім того, через його малої товщини, кам’яні підвіконня піддається впливу, особливо під час транспортування та монтажу. Крім того, існує багато видів штучних каменів – конгломератів, aglomarmury, мозаїка і мінеральних композитів. Вони трохи дешевше, набагато більш міцний і менш громіздким, щоб підтримувати, ніж натурального каменю, і представити себе в якості ефективного.

 

Виберіть внутрішній підвіконня: як вибрати підвіконня до внутрішньої?
Перш за все, він не повинен домінувати в інтер’єрі. Ми відрегулюйте його так, домовленості та інші елементи – підлоги, меблі або кухонний стіл, але безпечний шлях, щоб вибрати його (з точки зору кольору і матеріалу) до іншої частини інтер’єру вікна. Важливо також такий же стандарт – дуже декоративний і оригінальний підвіконня буде контрастувати з вікнами з ПВХ. Таким чином, якщо у нас є біле вікно, ви повинні бути обрані відповідно до стриманий білий підвіконня, таких як ПВХ, ламіновані або конгломерату. Для цього типу вікна також підходить пофарбовані в білий колір дерев’яних або сталевих порога. Якщо ви вже планується ввести в інтер’єр краплі насиченого кольору, ми можемо повторити його на підвіконня. При виборі білого каменю підвіконня вікна, ви повинні вибрати один з тонкою, легкою текстурою. У разі дерев’яних вікон все залежить від того, який колір вони є. Темно підвіконня може відповідати один і той же колір (але тоді zaciemnimy еркер і висить нагрівач на передній план), або колір, схожий на колір стін. На відміну від чіткої підвіконня, ми з упевненістю можемо вибрати схожий на колір або контраст. Прийняття рішення про кам’яному підвіконні краще уникати каменів дуже чітким дизайном, який може невиправдано домінувати в інтер’єрі.

Коментарі закрито.