Вибір штор

Штори це важливий елемент дизайну майже в кожній кімнаті, в якій є вікно. Залежно від вибору матеріалу і типу характеру вони дають інтер’єру. Подивіться, як відміряти вікно і купити достатньо матеріалу!

 

Шторні: обчислити довжину матеріалу для штор
Кількість тканини в значній мірі залежить від типу. Узорною текстиль, які самі по собі декоративні не потрібно додатково гофрована, отже, достатньо, щоб вони прийматимуть в 1,5 рази ширину вікна. У візерункових тканин, щоб вибрати меншу кількість тканини, так що моделі стануть більш очевидними. З іншого боку, коли мова йде про гладкої тканини матеріал, ми повинні купити 2 рази більше, ніж ширина вікна. Це дозволяє нам охопити все вікно і відкриті виглядає дуже красиво. Ці ширини особливо важливі для завіса, схоже, не надто малі для розмірів кімнати.

 

Шторні: якої довжини штор вибрати?
Введіть оборками, драпіровками і шторами і жалюзі довжина залежить від ваших потреб і смаку. По-перше, ми повинні вирішити, куди йти, що фіранки або штори. Найчастіше це висота підвіконня або статі, але частіше, особливо в сучасних умовах, є штори і портьєри на підлозі. Найкраще, щоб дати йому м’ясисті, наливаючи тканину. Дивлячись штори, що проходять на підлогу, тому що він не скорочують приміщення. Замість відходить від висять штори на підвіконня, так як вони представляють себе негарно, звичайно, є й винятки з цього правила.

 

 

Метки:

Коментарі закрито.