Жалюзі

Жалюзі вже більше десяти років поступово витісняють штори. Через їх практичності, комфорту і можливостей. Жалюзі також оформлення вікон. В нашій галереї ми представляємо натхнення інтер’єр, де блайнди головним декоративним елементом в інтер’єрі квартири.

 

Види жалюзі й інтер’єр: використання декоративних жалюзі усередині
Види жалюзі, доступних на ринку дуже мало. Віконні жалюзі відрізняються метод установки (ми не висить штори кріпиться до стіни або стелі, римські штори, касти, з направляючими або без) і матеріал, з якого вони були зроблені. Природно, що нескінченні можливості розташування вікон дають нам жалюзі, виготовлені з матеріалу, який ми можемо вставити зображення, тема, або навіть свою власну фотографію або зображення. Жалюзі матеріал може також мати різні обробки, наприклад. у формі трикутника, півкола або оборками. Матеріал жалюзі знаходяться також в декількох варіантах, що стосуються передачі світла.

 

Залежно від того, що простір і які наші переваги, ми можемо вибрати для одного дальтонізм, сліпий від нижньої, покритої відображає срібним покриттям сонячного світла, при легкій штор блокуючого сонячні промені, проте, забезпечуючи кількість світла в кімнаті, сліпий одного кольору пасти тканину з покриттям, який блокує сонячні промені також. При виборі типу вікна жалюзі варіанти дизайну стають все більш обмеженими. У вітальні найчастіше рішення про жалюзі пропонуємо найнижчі рівень темряві, тому він у нас є більшість кімнати для маневру. Теми для жалюзі можуть бути прозорими, забезпечуючи тривимірний ефект з будь-якими графіку, фотографії та дизайну, які також будуть видні зовні.

Метки: ,

Коментарі закрито.