Технологія Kоdispace

Тенденції у віконній індустрії протягом багатьох років розвивається в напрямку зменшення теплопровідності скління. Тема важлива, хоча б тому, скління складають 70-75% площі вікон.
Розробки в області проходить через ріст коефіцієнта теплопередачі скла. Спочатку, це сталося з введенням в склі, що складається з двох листів скла з металізованим покриттям. Був створений профіль niskoemisien. У цьому значення коефіцієнт Ug <= 2,7 Wm2. Два звичайні скла була знижена до 1,3.
Після чого з’явиться скло 4 сезону, високої енергії або всесезонного скла. Це досягається той же фактор, але покращені характеристики теплопередачі скління. На відміну від скління, високої енергії або скління “Енергія” показує приблизно однаково хорошу теплоізоляцію взимку і влітку, як північні і південні фронти.
Використання різних інертних газів, таких як аргон, криптон, ксенон та ін. (Найбільш широке практичне застосування має газове аргон) додатково поліпшені якості скління навколо.
Після або паралельного кроку видається потрійним склінням. У різних комбінаціях «Енергія»,  простота скла в різної товщини всього скління – від 32 до 60 мм, і з використанням аргону, досяг значення.

vugotovlenni vikon
Вимоги до скління, однак, як і раніше, почали стрімко рости не в останню чергу з будівництвом малої енергії і «пасивних» будинків. Боротьба з “десятками” в коефіцієнті стає все важче.
Подальший розвиток виявляється використанням прокладок або теплою прокладкою “теплий край”. (Це молдинги в склі, що дистанціювання індивідуальні окуляри, і який містить абсорбент.)
На відміну від звичайних прокладок, які алюміній, з’явилися розпірки нержавіючої сталі і спеціальних пластиків. Завдяки їх використанням була досягнута зниженням UG-значення з приблизно. І поліпшені характеристики теплопередачі скла в цілому.
Скло з теплою краю, пропонованих на ринку протягом декількох років.
Зовсім недавно країна почала виробництво скляної технології  одним з лідерів ринку в герметиків для скла.
На думку експертів, нового типу прокладки, як термопластик і створений на основі поліізобутилену, а не з металу або пластику, явно краще рішення в галузі “теплого краю” і, особливо, для потрійного скління.

 

Завдяки новій технології досягаються переваги:

1. Через специфічні властивості матеріалу Ködispace, повністю автоматичне розміщення і запатентування підключення, щоб забезпечити дуже високу щільність водяної пари і витоку газу з-під скла.
2. Від впливом погоди і вітру встановленні  всмоктуючі прокладки по краю вікна.
Результатом є ексклюзив, довгострокова стабільність виробленого скла.
Це особливо важливо для потрійного скління, де Кант піддається великим змінними навантаженнями, викликаного зміною клімату.
3.  Якість скла в плані розбіжності окремих вікон, особливо при потрійному склінні.

4. Навіть у товстій герметиці з потрійним склінням, як в двомісний номер з Ködispace досягає найменшого значення витоку газу з 0,4% на рік, які забезпечують функцію термо-ізоляції протягом багатьох десятиліть. Це доведено випробуваннями і є першою компанією на ринку яка має даний сертифікат.

Коментарі закрито.