Підготовка вікна до зими

Хоча осінь цього року дуже сонячна, пора забезпечити житло теплом до зимових холодів. Почніть з ремонту негерметичних вікон, які часто бувають причиною низьких температур в будинку. Особливо старі дерев’яні вікна пропускають занадто багато холодного повітря.
Заміна вікон на нові є великою і часто непотрібною витратою. Домогтися того ж ефекту можна шляхом герметизації старих вікон. Але замість бавовни, шпаклівки або газети ми застосовуємо спеціальні ущільнювачі.

uteplenie-okon

Професійне обладнання

У магазинах можна знайти набори для будівництва самоуплотняющіеся вікна. Як слід використовувати дане устаткування? Встановіть дозатор, прикріплений до контейнера. Обережно притискається до кінця зазору між склом і дверної рами, і передати його по всій вікні. Щоб заповнити прогалини, ми можемо використовувати силікон, дерево і скло. Після висихання силікону вікно буде жорсткою.

Традиційний друк

Хороші результати також використовувати традиційні ущільнення. Тут у нас є вибір клею, які дуже прості в установці, а також піни або гуми силікону.
Примітка! Головна повинні отримати повітря, не так з ущільнювальним przesadźmy. Якщо нижня частина скла збираються крапельки води, це ознака того, що вікна занадто туго.

Коментарі закрито.