Прикраси для вікна

З приходом весни варто подумати про те, як прикрасити модно ваші вікна. Усього кілька метрів тканини і трохи уяви, і ваша квартира буде змінена до невпізнання.
Якщо ви берете на себе традиційний набір – плюс штори, це відношення на модних матеріалів. Вітальня ідеально підходить для того щоб представити себе в мерехтливих шовкових тафтах, в якому підкреслюється і висвітлюється інтер’єр. Також підходить вуаль тюль або ефірний колір.

 

Спальня і кухня
У спальні добре виглядати кольорові фіранки. Але стежити за надлишкового кольору. Якщо ви хочете, щоб об’єднати їх з фіранками, виберіть два відтінки того ж кольору. Льон, однак, є універсальними в зелених тонах. Вони підходять сучасний інтер’єр, а також підкреслив, гідність стильними меблями.
На кухні найкраще працюють з коротких світлових штор або жалюзі, декоративні тканини. Вони не будуть затінювати підвіконня, де ви можете прикрасити сад з травами.

 

Штори і жалюзі
Драпірування корисно відповідних кронштейнах і брошки. Можна закріпити Firan в середині її довжини або тільки на частину тканини драпірування. Важкі і щільні штори пов’язали з декоративними шнурами з китицями.

Ви також можете використати коралові стрічки. Завдяки цим стрічкам  інтер’єр стане світло. Пам’ятайте, однак, що якщо прикрасити бісером штори, портьєри повинні бути гладкими.
Примітка! Вибір яскравих відтінків тканин, візуально збільшить інтер’єр, і темно зменшити надмірне стіну.

Коментарі закрито.