Прикраси для вікна

З приходом весни варто подумати про те, як прикрасити модно ваші вікна. Усього кілька метрів тканини і трохи уяви, і ваша квартира буде змінена до невпізнання.
Якщо ви берете на себе традиційний набір – плюс штори, це відношення на модних матеріалів. Вітальня ідеально підходить для того щоб представити себе в мерехтливих шовкових тафтах, в якому підкреслюється і висвітлюється інтер’єр. Також підходить вуаль тюль або ефірний колір.

прикрашення вікна

Спальня і кухня
У спальні добре виглядати кольорові фіранки. Але стежити за надлишкового кольору. Якщо ви хочете, щоб об’єднати їх з фіранками, виберіть два відтінки того ж кольору. Льон, однак, є універсальними в зелених тонах. Вони підходять сучасний інтер’єр, а також підкреслив, гідність стильними меблями.
На кухні найкраще працюють з коротких світлових штор або жалюзі, декоративні тканини. Вони не будуть затінювати підвіконня, де ви можете прикрасити сад з травами.

вікно_прикрашене

Штори і жалюзі
Драпірування корисно відповідних кронштейнах і брошки. Можна закріпити Firan в середині її довжини або тільки на частину тканини драпірування. Важкі і щільні штори пов’язали з декоративними шнурами з китицями.

украшение окна
Ви також можете використати коралові стрічки. Завдяки цим стрічкам  інтер’єр стане світло. Пам’ятайте, однак, що якщо прикрасити бісером штори, портьєри повинні бути гладкими.
Примітка! Вибір яскравих відтінків тканин, візуально збільшить інтер’єр, і темно зменшити надмірне стіну.

Коментарі відключено.