Оновлення вигляду вікна

Вікна схильні до змін температури, град, дощ, через кілька років втрачають зовнішній вигляд і потребують оновлення.
Легкі подряпини і садна всупереч видимості, легко видалити. Пошкоджені ділянки повинні бути очищені шляхом шліфування його дрібним наждачним папером. Потім ретельно пропилососити, протерти вологою тканиною і фарби.

Коли фарба починає лущитися, нас чекає трохи більше роботи. Старий, листкове покриття повинне бути видалено. Це можна зішкребти або розпустити спеціальну підготовку для видалення масляних фарб. У дуплах не повинно бути залишки фарби. Потім всі отвори, тріщини повинні заповнити всі, а потім відшліфувати наждачним папером і протріть вологою тканиною, щоб видалити пил.

 

Так, ви можете малювати на підготовлену поверхню. По-перше, ми застосовуємо грунтовка і фарба сохне шар фарби. У кисті ми отримуємо невелику кількість фарби і фарби від верху до низу. Щоб точно розподілити фарбу по поверхні, виконайте енергійні мазки. Не залишайте більш товстий шар фарби, наприклад. На берегах, тому що вони можуть зробити, щоб кровоточити.

 

Якщо у нас є двері та вікна з ПВХ, ми повинні правильно мити їх тільки м’які миючі засоби. Не використовуйте засоби, що містять спирт або розчинники, оскільки вони можуть пошкодити обробку. Дрібні подряпини спеціальні креми рецепт або ручки.
Примітка! Перед фарбуванням скла вікна повинні бути забезпечені за допомогою клейкої стрічки, запобігти його фарбою.

Коментарі закрито.