Чому дерев’яні вікна?

Вікно визначає зовнішній вигляд кожної будівлі. Це важлива частина інтер’єру, яка створює затишок у домі, прикрашає його і дає оригінальність. Але при виборі вікна, ми вважаємо, і багато інші важливі чинники: ефективність використання енергії, стійкість у функціональності часу використання. За оцінкою наших клієнтів найважливішим одне вікно є його енергоефективність, іншими словами, чи є хороші теплові характеристики, які забезпечать тепло і затишок в домі.

На думку експертів, дерев’яні вікна у поєднанні з відповідною скління краще рішення для економії енергії. Вимірювання та випробування дерев’яних профілів з різною товщиною показали найнижчі показники тепловіддачі в порівнянні з ПВХ і алюмінієвих профілів. З 2006 року. Європейський стандарт для розрахунку теплопровідності вікон різного типу приймається в Болгарії – BS EN ISO 10077-1: 2006 Це чітко описані переваги тришарової профіль клеєного, дозволяючи досягти найнижчі показники тепловіддачі, а наприклад, К = 1,1 Вт / м2К дерев’яного поєднанні вікно скління K Glass. Але переваги дерев’яних вікон далеко не обмежується естетики і теплоізоляції. Відповідь на питання “Чому? Вибрати дереву” можуть бути представлені у вигляді списку переваг, які дають впевненість у правильному виборі вікна будинку:
ЯКІСТЬ – вибір дерев’яного вікна є практичним вибором. Це гарантує економію енергії: тепло взимку і комфорт протягом літніх місяців. Важливо мати на увазі той факт, що профіль дерева дозволяє номері не утримувати вологу, що запобігає утворенню цвілі в будинках і шкідливих наслідків для здоров’я.
Стабільність характеристик у часі – Сучасні дерев’яні віконні профілі за допомогою ряду процесів – сушать в с комп’ютерним управлінням сушарки, протестований на міцність на розрив і вигин. Піддають випробуванням з штучно викликаної агресивних умовах – підвищена вологість, різких коливаннях температури, пилу і багато іншого. Фінішне покриття з дерев’яного профілю з високою якістю фарби і лаку з УФ-фільтрами, які захищають деревину від вологи і шкідливого сонячного випромінювання і тим самим істотно продовжити термін служби дерев’яного вікна.
Функціональність – Погонаж і передові технології для виробництва вікон, що дозволяє виробництва всіх видів конструкцій з традиційних прямокутних до круглих арки, округлі, алмазу і загострених вікон з різними способами відкривання. Тільки профіль деревина досить конструктивний міцний і будівництво великих засклених конструкцій, слайди, вікна, перегородки, великими крилами вікон і т.д. У цьому плані, дерев’яна коробка ідеально підходить для входу у Вашому під’їзді або безпосередньо в саду свого будинку.

Естетика – Жоден інший матеріал не може імітувати природну красу текстури дерева, і нескінченні можливості дерева можуть бути тоновані відповідно до обраного домашнього декору. Дерев’яне вікно може бути подвійна кольорова – зовні, відповідно до фасаду будівлі та інтер’єру, колір меблів або інший елемент інтер’єру. Тільки дерев’яні вікна можуть імітувати древні архітектурні стилі і в той же час бути зроблені в найсучасніших технологій. Вони створюють відчуття стилю і розкоші і візитною карткою гарного смаку. З часом, краса дерев’яне вікно жевріє – багато домовласників навіть наказав штучного старіння деревини профіль для досягнення максимальної естетичний ефект.
ЕКОЛОГІЯ І БЕЗПЕКА – Дерево натуральний матеріал, який не виділяє ніяких забруднюючих речовин. На відміну від штучних матеріалів, він є екологічно чистим і захищає своїх фермерів від алергії і захворювань. Оздоблювальні його лікування з екології та безпеки impregnanti. Сучасний профіль дерева побудований, щоб протистояти пожежі. Це не запалюється і на відміну від пластмасових виробів, що не тліють з отруйним газом.

Коментарі закрито.