Поради для легкого і ефективного миття вікон

Ми всі знаємо, що рік, як із внутрішньої, так із зовнішньої бічної сторони будинку вікна зібратися бруд, пил та інші забруднення, які затуманюють погляд.

До того часу, бруд накопичується і утворює шари, які не тільки заважають нам бачити, а й псують зовнішній вигляд наших будинків. У цій статті ми підготували кілька перевірених методів та поради, які будуть більш ефективно очищати ваші вікна набагато простіше і в рази.

washed windiws

Вимийте вікна у похмурий, вологий день
Може здатися дивним, що ми закликаємо вас вжити заходів в цих погодних умовах, але за цей рада стоять сильні аргументи. Якщо ви мити вікна в сонячний день, вони будуть швидко сохнуть під впливом прямих сонячних променів і високих температур. Отже, сушки з’явиться потворні смуги, як ви не полірований проміжок часу.

При миття вікон, чистка агента стікає. Напрямок промивки завжди повинні бути у верхній частині вікна вниз не запивати краплі від попереднього руху і так далі, поки зникне.

Що використовувати для миття вікон?
Може бути, ви очікуєте, щоб поділитися бренд препарату промивають краще? Ми не будемо це робити і не тому, що вони хочуть, щоб просунути продукт (хоча це поради), а тому, що найбільш ефективним миючим засобом залишається розчином оцту і води. Пропорції – дві столові ложки білого оцту, розведеного в одному літрі води, замість цього ви можете використовувати оцет і лимонний сік. Це рішення забезпечує чудову очищення залишить смуги на поверхні скла і, безумовно, заощадить вам гроші.

 

Для полірування вже чисте вікно, використовуйте бавовняну тканину. Старий сорочка або рушник будуть робити велику роботу. Переконайтеся, що тканина пил або бруд, плями і відполірувати вікно, через круговий рух.

І останнє, але не менш – будьте обережні, коли ви чистите вікна. Якщо ви використовуєте стебла або стілець, щоб стояти на, переконайтеся, що вони надійно закріплені. Остерігайтеся оси і їх гнізда часто зустрічаються навколо вікон будинку.

Коментарі закрито.