Монтування пластикових вікон

Через підвищення вимог у галузі будівництва, дотримання встановлених стандартів стає все більш важливим. Вікна повинні бути встановлені таким чином, щоб не наражати на небезпеку життя і здоров’я людей та громадської безпеки. Тим не менш, необхідно забезпечити функціональні можливості вікон протягом тривалого періоду часу. Встановлені вікна піддається постійним навантаженням – дощ, вітер, сонце, шум, всередині і зовні температурі, вага вікна, ефекти стіні, з експлуатації та і т.д. Більшість, але менш важливі для якості установки належним чином закріплений і формування будівельного суглоба.

Нижче ми розглянемо деякі основні правила для правильного кріплення до стіни вікон. В позиціонування і подальшої кріплення деревообробки, повинні забезпечити видалення навантажень, визначених у стіні, і можливість розширення профілів через зміни температури. Сили, що виникають в результаті зміни в стіні не повинно бути перенесено в дереву. Температура кондиціонером зміна довжини суглоба 1,6 мм / м для білого ПВХ і 2,4 мм / м кольору ПВХ. Розрив між віконними рамами і стіною повинна бути стійкою й адекватної ширина. У таблиці 1 показує мінімальна ширина -. б передніх і бічних швів в залежності від кольору і розміру вікон для суглобів запечатаних піни і стрічка ущільнювача У таблиці 2 і B є мінімальна ширина спільної – B – для суглобів запечатаних Ущільнювальна стрічка. Глибина заповнення зазору – F – це  виробник матеріалів в залежності від ширини витвір мистецтва. Після установки необхідно видалити щоб не перешкоджати профілі розширення.

 

Відразу зняти і захисну плівку з профілів. Рецепти для кріплення пластикових вікон Для того, щоб natovarvanv ваги вікон у стіні, і навантаження сили, що виникають від на роботі люди, касир повинен пройти і його закріпіть Стандартне кріплення значить стіні. Малюнок 1 показує розташування, яке має бути піддано кадр в залежності від відкриття вікна кріплення до стіни вікон повинна здійснюватися механічно, щоб забезпечити видалення певних навантажень. Вкладень вікон на стіні tedinstveno піною, клею, такі матеріали неприпустимо. Правильний вибір засобів кріплення визначається в першу чергу розвиваються навантажень. Це залежить від географічного положення, висоти будівлі, киньте категорію області, ситуацію і можливості для установки.

Для монтажу з використанням стандартних дюбелів, шурупів або анкерів, за умови набору по осі відстаней виробник і ребер залежно від будівельного матеріалу. Рекомендується, щоб гвинти бути намотані на викрутку з регульованим часом і комбінованої кріплення. Відстань між анкерами не повинно становити більше 70 см. Відстань від дюбеля з зварних швів, кутів і фіксовані подільники повинно бути не менше 15 см білих профілів і 20 см для колірних профілів.
Ось деякі з основних моментів для належного кріплення стандарту двері вікна та двері. У конкретних варіантах, різних плит, кронштейнів, з’єднувачів тощо, дотримуючись основні правила-вкладення, механічно визначається забезпечити видалення навантажень і використання відповідних буферів, які можуть поглинати розширення профілів як вертикально і горизонтально. Це не чіпали, питання про герметизації стиків, що також важливо для довгострокового функціонального, безпечної та надійної використанням дерева.

Коментарі закрито.