Французькі вікна

Архітектурні деталі, які формують загальний дизайн дуже багато, але є деякі, які є більш значущими, ніж інші.
Вікна є основними рисами, що створює зовнішній вигляд будинку. На додаток до вентиляції та освітлення приміщення, віконні рами думка, що відкриває зсередини і розкриває частина інтер’єру. Тип вікон дуже важливий, і, в значній мірі стиль будинку. Класичні французькі вікна є двостулкові пара касетні вікна, які продовжують підлозі. Але не завжди. Іноді вони можуть досягати дозволяє об’єм приміщення і не підлогу. Вони можуть бути перехід між двома приміщеннями призвести до зимовим садом, терасою або пройти через них безпосередньо в саду. Вперше цей тип вікон з’явився у Версалі в 1680 Крила вікна можуть бути відкриті або із залежності від конструкції приміщення. При відкритті з, вікна не перешкоджати розміщенню меблів у кімнаті. Але насправді характеристики вірних французькими вікнами, які відкриваються всередину. Французькі вікна можуть мати  і функції дверей.

 

Вони – улюблений елемент в інтер’єрі житлових кімнат, спалень і консерваторій. Краса і чарівність французьких вікон через те думки, що відкрити. Коли в одній кімнаті, французькі двері призвести до гарним садом або терасою, картина, яка відкривається через них продовження інтер’єру. Французькі вікна забезпечують максимальну світло в кімнаті і блок, який з’єднує тонкий інтер’єр з екстер’єром. Домовласники з французькими вікнами пощастило – вони можуть насолоджуватися круглий рік прекрасним виглядом і денного світла. Старий французький дім були товсті стіни – до 1,80 см Після відкриття вікна всередину крила саме по собі не завадило, бо втрачається в товщі стіни .. Сьогодні, коли ми вибираємо французькі вікна для вашого будинку, потрібно враховувати, що відкриваються всередину необхідно мати простір, і це повинно бути зроблено в області рішень для інтер’єру. У деяких старих будинках, французькі вікна обрамляють всю кухню і розташовані над стільницею, але відкриватися назовні.

 

Це функціонально зумовлена ​​як відкриття всередину не дозволить покласти що-небудь на прилавку. Особливу чарівність і істинний французький стиль забезпечити розгортання ліжка безпосередньо під французьким вікном. Іншим рішенням схожі тим, які доступні на французькому вікні, щоб помістити таблицю. Так насолоду видом через вікно на сніданок або післяобідній кави гарантований. Французькі вікна може принести аристократію і стиль в будинку. У сучасному інтер’єрі в стилі французьких вікон збагачується сучасними матеріалами і дизайну і обожнюють. Французькі вікна можуть бути частиною рішень в сучасній архітектурі, і принести з собою всі переваги, але в той же час технічно досконалим.

Метки: ,

Коментарі закрито.