Успішні системи майбутнього

SOFTLINE 82
З більш ніж 40 профілі з різною геометрією SOFTLINE 82 є одним з найбільш всеосяжних систем в класі шириною більше 80 мм. Проте VEKA постійно працює над діапазоні зображення rezshiryavaneto продукту. Сьогодні SOFTLINE 82 забезпечується своїх стандартних рамок і крил різної висоти, для подільників та об’єднання профілів і особливо його стійких розподілів для товщини дверей зовнішньої стіни 3,5 мм максимально можливої ​​творчої свободи. Як це прийнято для всіх VEKA системи профілів виконувати високі показники якості класу А за шкалою RAL. Інноваційні детальні рішення з численними докладними рішеннями  SOFTLINE 82 зустрічається в особливим чином до поточних потреб ринку. Наприклад. Система містить особливого крило для склеювання скла. VEKA вперше запущений і двері стулки, спеціально задуманий для використання наповнювачів, повністю покриваючи лоб. У SOFTLINE 82 можливих монтаж скляних особливо в малих інтервалах 24 мм до 52 мм. Три площині ущільнення.

 

Завдяки різним stulps тісно крило shtulp і спеціально розроблені для stulps ширина всього 40 мм, не можливо, особливо гармонійно і елегантно двостулкові віконні конструкції. Три площини ущільнення minimirat конвекції на знижку накладається і внести свій вклад в низьких коефіцієнтах теплопровідності і оптимізованих ізотерм в рами і стулки. Скління з висотою 25 мм додатково знизити ризик конденсації, як в краю скла і внутрішньої частини профілів. Профілі SOFTLINE 82 пропонуються припинена в різних кольорів і фактур багатою програми VEKA і алюмінієвими ковпачками. Відмінні значення ізоляції.
Навіть зі стандартним подвійним склінням Softline 82 охоплює сучасним вимогам німецького закону про енергоефективність. Дуже хороші теплові необхідні характеристики для профілів Uf від 1,0 Вт / м2К, в поєднанні з потрійним склінням (Ug = 0,4 Вт / м2К) дозволяють утримувати тепло UW значення 0,67 Вт / м2К. З 2012 року система сертифікована для стандартного «пасивного будинку» затвердженим Інститутом віконних технологій в місті Розенхайм. Таким чином, з 82 SOFTLINE VEKA спокійно очікувати подальшого підвищення вимог з енергоефективності. І клієнти можуть також VEKA обов’язково планувати. VEKASLIDE 82
Нова система для розсувних вікон з підйомними VEKASLIDE 82 переконує своїми якостями в усіх вимог. Має класичний дизайн, відмінне теплозахисні параметри, високу функціональність і оптимальний спосіб спрощеного виробництва і монтажу як на нове будівництво і реконструкцію. Гладкі і без швів поверхні корпусу без виступаючих країв внесок у привабливому дизайні, і розташування на площині крила, боковини і стелею. Всі ущільнення приховані і не порушувати зір. VEKASLIDE 82 є ідеальним доповненням до нової хіт ринку СТОЛІТТЯ – вікна системи Softline 82 і новою системою з розсувними дверима підйом профілів з якістю RAL, гарантуючи максимальну надійність і долговечность.

 

Наряду з привабливим дизайном VEKASLIDE 82 вражає чудовим збереження тепла. Новий профіль крила з п’ятьма камерами і ширина 82 мм, розроблений спеціально для використання потрійний склопакет товщиною до 52 мм. Збільшення глибини на основі скла забезпечує хорошу ізоляцію по краях скління і запобігає утворенню конденсату. Оптимізовано теплової та 7-ящик камера з асиметрично розташованих та ізольованих арматури і 194 мм з ізоляцією порог.Отлічно ізоляційні характеристики
в якості стандарту для класичної системи стали арматури має чудову коефіцієнт теплового захисту Uf від 1,4 Вт / м2К. Розміщуючи ізолюючі вставки в Прага цей показник може бути додатково зменшений. У поєднанні з потрійним склінням (Ug = 0,4 Вт / м2К) можна коефіцієнт теплопередачі Ud = 0,6 Вт / м2К. І ця система VEKA дозволяють приєднання ряду додаткових профілів. Важливі якісні характеристики VEKASLIDE 82 багатокамерні конструкції, інтегровані прокладки і кріплення кліп будь-яких додаткових профілей.Важной деталлю продукту VEKASLIDE 82 подвійною ізоляцією поріг. Вбудований вставка temozashtitna забезпечує максимальну ізоляцію і конструктивний будівництво – оптимальний дренаж. В результаті, ці характеристики продукту роблять VEKASLIDE 82 безпечного майбутнього системи для клієнтів VEKA. Максимальна сумісність системи.
Як звичайно тут VEKA встановлює максимальну сумісність нової системи з вже існуючою серії профілів. VEKASLIDE 82 форма системна платформа з VEKASLIDE – аналогічно ковзання підйом 70 мм профілів. Системи мають багато спільних компонентів, як же посилення, напрямних, ущільнень, фітингів і теплоізоляції, з’єднувальні профілі. Так скління VEKASLIDE 82 слід філософії віконної системи Softline 82, то клієнти можуть користуватися в обох випадках один і той же скління, яке також сприяє зниженню запасів. VEKA продає широкий спектр жалюзі: від зябер до коробок для включенія вставляти жалюзі VEKAVARIANT – це інноваційні технологіі Сім’я VEKAVARIANT см трьох розмірів коробки для включення жалюзі – висота 175 мм, 210 мм і 235 мм. Глибина, на великій коробці 250 мм і вбудованим комарів – 270 мм. Для глибини невеликі коробки 230 мм / 250 мм з москітною сіткою /. Всі три розміри досягнення температурного чинника: FRSI = 0,70 і коефіцієнт теплопередачі Uw від 0,76 Вт / м2К, у той час як найменший розмір, ця цифра ще нижча – 0,74 Вт / м2К. Звукоізоляція теплоізоляція забезпечують вражаючий 44 захист дБ шуму. З чудовими характеристиками енергозбереження та доступні в численних варіантах, система ящиків для включення вражає з такими функціями, як гнучкість і ефективність. З одного набору профілів реалізувати всі відомі ринкові методи установки. Крім того, в ребер жалюзі VEKA продемонструвати багату програму – чотири різні профілі – висота 37, 52 і 62 мм / товщина 8 і 14 мм / Seven цвет.ПВХ стабільні елементи системи жалюзі VEKASUN служать в якості захисту від сонця, світла і впливу і використовуються в новому будівництві та реконструкції.

 

Метки: ,

Коментарі закрито.