Енергозберігаючі вікна

Вікна та скляні поверхні являють собою значну частину будівлі. Вони запобігають втрати тепла і забезпечити природне освітлення. Крім того, через сонячне світло забезпечує тепло в інтер’єр (в більш холодних районах зони клімату або протягом зимових місяців) .В нових будинках вони становлять від 10 до 25% від зовнішніх стін. Енергоефективні вікна не тільки сприяють сприятливому клімату в приміщенні, але і допомагають істотно зменшити кількість рахунків за комунальні послуги. Основною метою енергозберігаючих вікон, щоб контролювати проникнення тепла зсередини назовні, і навпаки. Вікна можуть поліпшити тепловий баланс в будинку, зменшуючи втрати тепла в холодному кліматі і знизити проникнення тепла в теплих кліматичних умовах. Є кілька факторів, які роблять енергозберігаючі вікна. Скління складається з одного або декількох вікон, між якими знаходиться герметична розрив. Перший характеристикою енергозберігаючих вікон є використання більше одного шару скла – подвійного і потрійного скління. Системи з подвійним склінням зменшує втрати тепла приблизно на 50% порівняно з одиночної і обмеженої конденсації потоку повітря і утворення інею на поверхні вікна. Відстань між стеклами в склі охоплюється пунктом. Гранат. Распорка. Це порожнистий, з’єднані на кінцях і заповнений спеціальним обезводненим, що сухе повітря або газ в склі. Матеріали, як правило, виробляються з алюмінію або оцинкованої сталі. Крім того, додавання додаткової енергії скла ефективних вікон може бути інертний газ між скляних панелей, що забезпечує додаткову ізоляцію.

 

Криптон і аргон є основними гази, які використовуються для цієї мети, оскільки вважається, що більше провідних, ніж повітря. Поєднання низької випромінювальною здатністю скла з інертним газом в склі підвищує ефективність газу до 30%. Енергоефективні вікна мають спеціальні покриття, які відображають тепло всередині будинку і не допустити його випромінює через скло, в той час як не вистачає тепла зовні всередину. Є також спеціальні покриття, які запобігають проникненню ультрафіолетового світла через вікна в кімнаті. Повернутися в 1976 році у відповідь на глобальну енергетичну кризу почав лабораторні дослідження потенціал для більш ефективних технологій у вікнах. Дослідження мати справу з багатьма проблемами, в тому числі прокладки спеціальних покриттів на вікнах, і продемонструвати свою ефективність на практиці, і в кінцевому рахунку переконати споживачів, що ці невидимі покриття особливо важливі. Лабораторія “Берклі” в Сполучених Штатах ставить метою уточнення науково механізм передачі тепла у вікнах і вказати технічні параметри контролю цих втрат і вигод. Концепція низькоемісійним склом або Low-E, як відомо, в світі з часів Другої світової війни, але тоді ніхто виробник не бажаючи брати участь у виробництві такого продукту. Як і на ринку з’являється комплексна продукт в 1982 році з низьким рівнем викидів, або К-скло прекрасно покриття з оксиду металу. Покриття діє як тепловий дзеркало: він дозволяє видимого світла проходити, тому що він не може вплинути на коротких хвилях, а відображають випромінювання від джерел тепла в довгохвильовій інфрачервоній частині спектра. Не допускати теплові промені вийти і значно знижує втрати тепла в холодну пору року. Інша назва E скла є селективним як пропущений, короткохвильове випромінювання в приміщенні і запобігає довгохвильове випромінювання від нагрівання всередину, щоб випромінювати назовні. Низькоемісійним вікна можуть скоротити витрати на електроенергію на 30-60%. Конденсат, швидше за все, в однопалатний  склопакет простий стакан, ніж однопалатні вікна з низькоемісійним склом. Low-E скло і впливати на роботу інертного газу між склом. Ефективність вікон залежить від матеріалу рами. Різні матеріали мають різну теплопровідність.

 

Можливі вибір матеріалу дерево, ПВХ і метал – теплоізоляція властивості матеріалів перераховані в порядку їх перерахування. При низьку теплопровідність має дерево, різною залежно від типу деревини та будівництва – близько 0,18 Вт / м2 ° С Далі в рядку матеріалу з коефіцієнтом теплопровідності ПВХ – 0,15- 0,20 Вт / м2 ° C, що майже те ж саме значення, що і з дерева. Але обробка пластикових профілів отримують повітряні порожнини. Це вимагає ПВХ профілі бути зроблені з більш ніж двома камерами. Тому камерні вікна мають можливість ізолюючий аналогічної тій, що з дерева. Віконні рами з металу – сталеві і алюмінієві – це теплопровідність наступним чином: 58 Вт / (м2 ° С) і 221 Вт / (м2 ° С). Технологічні розробки по віконної конструкції і міцності цих матеріалів їх серед можливих варіантів дизайну віконних рам. Армованої алюмінієвої структури, що мають теплової та печаткою з полістиролом або поліуретану, передача шоу тепла Ro = 0,47 (м2 ° С) / Вт Скління з високою якістю дорожче, але може заощадити багато витрат згодом. Заміна вікон на енергозберігаючі має безпосереднє відношення до енергетичної ефективності будівлі в цілому. Тому вибір вікон слід підходити ретельно і вправно. На рівні проекту, є два найважливіших кроків, які застосовуються до вікон: -перших, їх належна утилізація, враховуючи орієнтацію будівлі до сторін світу, і другий варіант підходить для будівництва енергоефективних вікон з усіма необхідними функціями. На південній стороні будівель раціонально проектувати більш великі вікна, які дозволяють ВС в зимовий період, щоб нагріти внутрішній простір. Але для літніх місяців, повинні мати відповідний захист. Вікна на північ, повинні бути невеликими, щоб мінімізувати потік холодної. Що перетворює вікно в енергоефективних?

1. Якісні матеріали профілі. Різноманітність міцних матеріалів для профілів вікон зменшити тепловіддачу і допомагають краще ізоляціі.

2. Подвійне скління інертним газом ізольовані набагато більше, ніж одинарним остекленіем.

3.Спеціальне покриття відображає інфрачервоне випромінювання всередині взимку і зовні влітку. Крім того, відображає шкідливі ультрафіолетові промені, захищаючи Інтер’єр і меблі вицветанія.

4. Інертний газНекоторие ефективні вікна енергії містять аргон, криптон або інший газ між стеклами в склі. Ці нетоксичні і безбарвні гази ізолювати краще, ніж звичайний воздух.

5. Теплий край Неметалічні і гібридних краю, ізольованих краю скла, знижуючи передачу тепла через вікна.

 

Коментарі закрито.