Чисті вікна

Ви коли-небудь уявляв собі, як було б добре, якби ви могли підготувати свої власні будинки чистих вікон? Це дозволить вам заощадити багато непотрібних витрат сильних хімічних речовин з невідомим вмістом, але ефект буде не гірше.

Створення Чистячі вікон не тільки можливо, але насправді дуже легко досягти роботу, яка буде приймати тільки кілька хвилин, а результат після очищення буде чудово.

Щоб підготувати ідеальний пилосос у себе вдома не потрібно багато. Чи достатньо для банку. Нехай не надто великий чи маленький. Середній розмір відро зробити ідеальну роботу для цієї мети.

chusti-vikna

Після того як ви вибрали приходить, щоб заповнити його водою до ⅔, але повинні залишити місце для інших інгредієнтів. Насамперед, необхідно додати 2 склянки спирту. Це основний інгредієнт у пилососа.

Після алкоголю складає половину чашки оцту (повинен бути яскравим кольором). Додати половину чайної ложки препарату для миття посуду. Після того, як все добре перемішують, Ви можете заповнити шляхом додавання 15 крапель ефірного масла лимона, апельсина або інші цитрусові і знову перемішати.

Ефірна олія допоможе у прибиранні та створюють дуже приємну природний запах, який буде тривати довго після чистки.

 

Після того як ви підготували очищувач вікон, ви можете залити рідину в розпилювач і почати прибирання звідти, де ви думаєте, найбільш зручним. Після розпилення з розпилювачем, протріть тканиною з мікроволокна, а потім ретельно висушити.

Сушка позбавить вас хвилює з появою плям на вікнах незабаром після цього. Просто нічого текти не повинен піти.Старі газети роблять дуже хорошу роботу в сушку рідина з вікон.

Якщо ваш агент, що залишилися після ви закінчили з вікнами, ви можете продовжувати з дзеркалами. Вплив на них також буде дуже добре.

Для очищення всіх скляних поверхонь в будинку ви можете використовувати наступну комбінацію. Змішайте одну чашку води і одну чашку оцту. Додати в суміш десять крапель ефірного масла лимона.

Отриману рідину може бути поміщена в розпилювач і очистити всю посуд у своїх будинках. Він робить відмінну роботу дзеркал, скляних столах і полицях скляних дверей шаф і багатьох інших. Цитрусові ефірні масла не тільки очищає і вбиває мікроби, а й сприяє ідеальний смак свіжих фруктів в домашніх умовах.

Метки: ,

Коментарі закрито.