Ізоляція

Одним з найбільш важливих функцій, які виконуються ізоляції вікна. На цей раз, з Борман Торгово буде звертати увагу на тепло в будинку і де вона втрачається.
Більшість тепла втрачається через вікна – близько 37%. Дах та підлога втратили близько 15% із стін 33%.
Це причина, найважливіша частина вікна, щоб бути його здатність ізоляції . Для забезпечення більшого комфорту в приміщенні і заощадити гроші на опалення, вікна повинні бути якість і добре ізольовані.
Якщо вікно має погану ізоляцію, то стає холодно і відбувається конденсація на стіні і на склі. Звукоізоляція також не слід недооцінювати, так воно і платить набагато більше уваги. Це залежить від скла. Якщо ви звернете увагу, то помітите, що більшість з вікна є його скло. Тобто визначає якість звукоізоляції, яку також називають – зменшення звукової енергії, як вона проходить через бар’єр. Це дуже погано думка, що якщо скло товщі, то звукоізоляція краще. Набагато важливішим є його структура, тобто з яких виконаний елементи. Для того щоб зберегти загальну товщину, і щоб підвищити звукоізоляцію і може бути використано з вікнами різних розмірів – наприклад, 4 мм і 6 мм. Таким чином, найбільш легко і ефективно підвищує рівень звукоізоляції. Затухання звуку може бути збільшена за рахунок використання потрійним склінням. Таким чином, досягається більш ефективної теплоізоляції. Єдиним недоліком є висока вартість. У ньому, повітряні камери мають різну ширину, яка досягається за рахунок зміни товщини прокладки. Це виключає резонанс звуку і отримує дивовижний звук. Звукові ущільнення також дуже важливо для звукоізоляції, це має бути гарне ущільнення. Якщо прокладка погано це чи добре не поміщається, буде, звичайно, шум проходить через нього. Дуже важливою особливістю вікон повітрообмін , який повинен бути закріплений. З вентиляцією винятком того, що усунути неприємні запахи в кімнаті, наданої та необхідної вологості в ньому. Дуже часто виникають конденсату на нових пластикових вікон при заміні старого дерев’яного. Причина цього часто не кращим вентиляція, як ущільнення набагато краще, ніж старі вікна, які пропустили більше повітря. Таким чином, велика перевага вікон із ПВХ, хорошою герметичності, стає недоліком. Отримання конденсату на склі майже завжди викликано поганої вентиляції або недостатньої вентиляції кімнат. Вікна повинні дихати. Чому це так важливо, щоб провітрити? Нові вікна є енергоефективними. Вони так добре запечатані, що закриті дуже щільно. У них нічого не може пройти. Це призводить до порушення автоматичного обміну повітря між всередині і зовні.

 

Якщо не в ефірі часто призводить до конденсації, які можуть призвести до пошкодження стінок і утворюють форму в кімнаті. Найбільшу загрозу є кухня, спальня і ванна кімната, через низьких температур. Коли скляні двері , ця проблема усувається шляхом ізоляції. Хороший і постійної мікроклімату в приміщеннях. Це дуже важливі приміщення, щоб забезпечити відповідний мікроклімат, щоб принести необхідного комфорту мешканців та змусити їх відчувати себе добре. У спальнях і віталень має бути провітрюваним дуже часто. Таким чином, на додаток до захисту приміщень конденсату і цвілі, ви будете піклуватися про своє здоров’я.

Метки:

Коментарі закрито.