Ущільнення вікон

Скорочення днів восени є натяком, що зима стукає в двері. Це також натяк, що ми повинні почати думати про – як зберегти свій будинок теплим. Як витрачати енергію? Часта причина втрати тепла біля дверей і вікон.

Щоб краще зрозуміти фінансовий вплив втрати тепла, спробуйте наступну вправу:

1. Візьміть свого портфеля.
2. Прогулянка на дірявому відкрито вікно або двері.
3. Візьміть гроші, і нехай вітер забирають їх.

Це звучить смішно, але це  правда, що відбувається з вашими грошима, коли тепло йде через вікна і двері в приміщенні. Щоб справитися з тріщинами через недорогий спосіб герметизації отворів, витоку тепла і зменшити рахунки за опалення.

Друк вашого будинку

Є кілька способів, щоб визначити, якщо ваш будинок потребує ущільнення. Спочатку перевірте, прогалини навколо дверей і вікон в кімнаті. У вітряний день, покладіть руку на стіні, щоб відчувати себе, якщо повітря проходить через них. Подивіться на світ, який проходить через щілини. Якщо ви виявите будь-який з цих ознак, то ущільнення необхідно.
Це може бути зроблено протягом багатьох матеріалів – дерева, гуми, металу, піни і всі з них можуть бути знайдені найближчим магазині. Різні типи ущільнення потрібні для різних додатків.

 

Різні типи ущільнення придатні для різних частин вікна.
Піна для ізоляції вікна: Це найпростіший, що ви можете служити для герметизації і дуже дешево. Працює добре, коли розміщені на фіксованих частин вікна між рамою і підвіконня. Його слід розміщувати на крилі вікна по краях.

Піна планки різної ширини і товщини, і може вибрати найбільш підходящий для вашого типу вікон. Продається навіть асиметричні смуги піни, які зроблені для компенсації різниці в похилих вікон.

Широкий стрічки: Цей метод герметизації використовується, коли якість кадрів є дуже низькою і не може бути запечатані з піною смуг. Продукція, кольорові кадри і може бути вставлений з внутрішньої і зовнішньої сторони рами.
Утеплення вікон з тканиною: Якщо відстань між зовнішнім і внутрішнім вікна дозволяє, серед них можуть бути розміщені прокату ковдру, ганчірку або колготки наповнювачем з овечої вовни.

 

Друк з силіконом: це дуже ефективний спосіб, щоб запечатати в каркас воріт. Перед тим, як цей тип ущільнення повинен очистити кадр дуже добре, то вона охоплює зі стрічкою так, щоб не пошкодити дерево при знятті пломби. Після розміщення силікон необхідно почекати, щоб добре висохнути, щоб уникнути прилипання до крила віконної рами.

Коментарі закрито.