Запотіння вікон

Найбільш поширеною причиною запотівання вікон є висока вологість в будинку. Ця волога, яка утворює на вікнах, і запобігає подразнення дихальних шляхів, викликаючи форми на стінах. Для запобігання розмороження вікна, ви можете підготувати наступне рішення: Змішайте 1 частина очищеного гліцерину 20 частин, як правило, зупиняється (може бути денатурований).

 

Приблизно раз на два тижні, протріть скло ганчіркою, змоченою в цьому розчині. Основною причиною запотівання автомобіль різниця температура скла зовні і всередині. Тоді він забирає неприємний конденсату, що це не безпечно, бо видимість водія. Один з найважливіших речей, про безпеку водіння чисті вікна автомобіля.

 

Витираючи свої сили, а на дорозі може бути досить ризикованим, так що ви можете спробувати наступний метод. Пальто усередині скла розчином обдув вікон, підготовлений вами. Змішайте 3 частини гліцерину на 2 частини рідкого мила. Закрийте контейнер, струсіть його добре і закінчив суміш може застосовуватися як вікна в машині і на вікнах будинку.

Метки:

Коментарі закрито.