Для вікон у будинку

Вікна мають дві функції. З одного боку, вони забезпечують доступ до світла і повітря в приміщеннях і з іншого, захищають їх від втрати тепла від вхідного пилу і обмежують доступ вуличного шуму. Ця подвійна функція вимагає дві основні вимоги до них. Вони повинні бути досить великими, і сконструйовані таким чином, що будинок має достатньо світла і максимальну можливість для вентиляції.
Хороші вікна повний скла замість окремих частин, розділених кадрів, так як при цьому не тільки зменшення доступу до світла, але важко і очищення. Особливо практичні вікна забезпечені у своїй верхній частині, що дозволяє розміщення безперервно ефіру без небезпеки створення курсу. Коли вентиляції у верхньому вікні розташовані в районі стелі, відразу виштовхується, але введення важкого і холодного повітря ззовні, падає на підлогу, зрушуючи нагору забруднення. У цьому зверненні, в основному, досягається швидко і вентиляція будинку.
Після відкриття все вікно тепліше і забруднене повітря, який займає верхню частину простору залишається під стелею, тому що він не може створити описаний вище кровообіг.

Вікна не пристало в касу завжди вторглися пилу у великих промислових центрах у великих кількостях. Щоб обмежити його вступу, зазори, утворені між вікнами і рами повинні бути закриті поролоном смужок (продаються в магазинах для домашнього). Вони товсті 3-4 мм ущільнені успішні невеликі зазори. Клеєний до рами, в якій покоїться кінець вікна і охоплюють весь тур без боці, де петлі. Перед клейкої стрічки знаходиться в межах нишпорити злегка наждачним папером, щоб створити певну шорсткість. Це забезпечує краще зчеплення клею або скотча.
Найкраще, щоб запечатати внутрішню коробку, яка підтримується дією дощу. Ремонт і фарбування вікон з спіненої гуми смуг видаляються і клей повністю видалений з бензином або іншим розчинником, а потім відновити використовувати нову ущільнювальну стрічку.
В відсутність поролону вікон смуга може бути герметично щільного паперу, нарізати смужками які з’єднані таким же чином, як поролон.
Простий і ефективний інструмент від проникнення пилу та шуму в житлових будинках, але також і для збереження тепла спеціальні металеві смужки (стрічки) для герметизації дерев’яних вікон. Смуги є неагресивних металу і пружною і дуже міцний. Вони повинні привернути рухомих частин з особливим покриттям з кадмію.
По-перше виміряти необхідну довжину стрічки, і при необхідності скоротити три фути шматок стрічки або створює додаткову пропускну здатність, дві частини перекриваються від 2 до 5 мм.
Тоді смуга кріпиться цвяхами в декількох місцях на відповідній поверхні і переконайтеся, що він щільно до нього. Важливою умовою для пломби є стороною Канта смуги повинна бути нижчою, як вузький край край або 1-2 мм від нього. Pironchetata бути цвяхів через 3-4 см.
Установка панелі перетворює ручку ложки, підвищення стрічки з одного кінця, не зупиняючись, щоб з одним. Рух рукоятки повинні бути нахилені, щоб запобігти касету від скручування.
Після того, як вікна чи двері висять на своїх місцях, вони неодноразово відкривати і закривати, щоб перевірити друк. Де зазори більше, стрічки повинні бути зняті з ручкою ложки, і де більше підвищується, це пристосовується до поверхні дерева. Якщо стрічка перешкод, опуклі місце з вікон трохи планується. У переплутав запечатані боку cherchevetata (кадру), який встановлений на ручці, щоб закрити.
Металеві смужки продаються в пачках по 20 штук. у всіх господарських магазинах.

Велике значення для збереження тепла в будинку Анкоридж вікна та їх ущільнення Рам-ня вікон з замазкою. Вони повинні бути періодично повторно розглянути будь де старий шпаклівка тріщин, він видаляється з ножем з конічним наконечником.

Коментарі закрито.