Робота зі склом

Якщо скло розбивається, нове скло замінюють в такий спосіб:

крило вікна видаляють і поміщають на м’яку прокладку на столі. За допомогою плоскогубців, ножа і промивки
знижки на дерев’яній рамі вікна очищається від цвяхів, осколків від розбитого скла, старий замазки сухим, і багато іншого. Прибирали знижки покрита лляною олією або лляною олією, нагрітим щоб нова шпаклівка взяти його міцніше на рамі. У цьому заздалегідь всі тріщини і дірки мають бути заповнені маслом наповнювача або шпаклівки. Вирізати скло. Перед тим, як вирізати, скло вимірювання вул довжину і ширину повинна бути зменшена на 1-2 мм, щоб залишитися невеликий зазор в кадрі. Так він буде тримати від злому під час закриття вікна або заморожування. З іншого боку, під час сушіння шпаклівки в склі призводить до стресів, і може тріснути. Крім того, вона повинна бути перевірена чи кадр має прямокутну форму, яка виконана з використанням кутовий. Якщо вона спотворюється, спочатку потрібно стояти з металевими куточками. Скло поміщають на плоску поверхню, покриту ковдрою над ним і поклав лінійку або дерев’яну планку або алмазу в правильних кількостях. Правило FF-е изд це відкати з глибоким 2 мм. Для більшої зручності різання рекомендується сталеве колесо на staklorezachkata зануритися в газі. Staklorezachkata захоплюється між великим і пальців, так як його стали колеса розташований на стороні лінії, на якій Chase. Це знаходиться у вертикальному положенні і навіть з тиском, без перерви, перемістіть скло. Нитка поміщають на край столу за допомогою пресування відокремлена від іншої частини скла. Якщо різання не гладко, чистий зріз з або плоскогубцями відповідно до тканиною.

Зроблено добре, якщо темно і вузькі. Дайте білий і широкий потік вказує, що скло розрізається тільки поверхневу-Несс. У цьому випадку, найбільш правильно цю тему, щоб зробити, крім зафіксувати перший.

 

Oбрізане скло обережно поміщають в ліжку (знижки) рами, і злегка натисніть і прибив з невеликими цвяхами на відстані 5 см від них. При цвяхів молотком повинен бути переміщений в площині скла. Перед заміною замазку воно має бути суміші до м’якості значно. При необхідності, до суміші додавали трохи лляної олії або лляне масло, і знову перемішують. Потім візьміть невеликий м’яч його, осушення між долонь “мозку” з товщиною близько 5 мм (товщиною в олівець), натискаються з пальцем на простір між рамою і склом, згладжених з кухонним ножем. Якщо один з кутів кадру є розрив, і вона була заповнена мастикою.

Примітка. При різанні скло товщиною більше 2-2,5 мм до зазубрин повинні бути задіяні по виїмці із зворотного будівель, які найкраще робити з ручкою ножа. Різка пляшок. На пляшці, місце, яке повинно вирізати за допомогою гострого файл, роблячи невеликі фаски. Про це розкочують тонкі вовняні нитки, змоченою в спалюванні спирту, так як краю п’яний внизу. Тема запалюється і пляшка повільно обертається навколо OCTA NE. Після того, як нитка спалювали, він занурений у холодній воді. Краю розбитого частини потім відшліфувати.

Шліфування скла. розмольному Складається в уплощение її гострими краями. CA підходить для подрібнення всіх видів шліфувальних матеріалів, якщо вони не дуже грубозернистої. Скло ніколи не повинні бути відшліфовані сухий, але у водопостачанні.

 

Рецепт № 276. Очищення скла і скляного посуду
50г карбонату магнію не змішується з бензином, поки суспензії, які через легкої летючих і горючих бензину повинні зберігатися в добре закупорену скла і подалі від вогню. Перед використанням суміш повинна бути енергійно струшують, потім Внесіть 5-6 крапель на замшевого тканиною або ватою і з ним чистки скляних об’єктів.

Рецепт № 277. Видалення заглушки щільно скляні пляшки
скл нной пробкою посилення банківського флакон легко видалити, якщо на її піпетки 7-8 крапель рослинного масла (масло) і шиї трубки нагріти ретельно, поворот полум’я спиртівки, гострим тампоном зі спиртом або іншим джерелом тепла.
затягніть скляною пробкою може бути видалений і, якщо між горловиною скляної тари і закриття піпетки 5-6 краплі оцтовою есенцією (60% оцтової кислоти ).

Метки:

Коментарі закрито.