Рецепти догляду за вікнами

Рецепт № 1. Скління шпаклівка
Для промивання вам знадобиться крейда ретельно вимішана з лляною олією або оліфою. Отриману суміш заточки дерев’яну качалку на борту до абсолютно гладкою і пластика. Шпаклівка може зберігатися довше, якщо зберігати під водою або загорніть в промаслений папір.Після того, як шпаклівка висохне, весь кадр вікна лаковані ззовні водонепроникною лаком. Щоб зберегти дерев’яну частину вікна спотворення і закрити щільно, це повинні бути пофарбовані масляною фарбою за два роки. Якщо у вас немає спеціальної підготовки, ви можете очистити ваші лінзи, як зазначено за наступним рецептом:

Рецепт № 2. Очищення столів і вікна
рами та віконні рами краще мити гарячою водою (35-40 °) додав трохи розчину аміаку (1 столову ложку нашатирного спирту на 1 літр води). Більш сильно забруднених територіях повинні бути очищені за допомогою м’якої щітки. Після промивання дерев’яні частини протирають вологою тканиною і, нарешті, – в сухому місці. Вимийте під стіл і не повинні використовуватися мило, соду або миючі засоби, оскільки вони малюють пожовтіння, розтріскування і роздягнули.

 

Рецепт № 3. Рідина обдув
20d мило м’який калію, змішаного з гліцерином 10d і 2D ялицевої олії. Паста наноситься на скло і полірований з м’якою тканиною.

Рецепт № 4. Рідина проти замерзання скла
30 г чистого алкоголю, змішаного з 2,5G гліцерину і 10 г дистильованої води. Скло м’яко протирають м’якою тканиною, змоченою у розчині.
• Вікна не повинні бути вимиті при сильному сонячному світлі. Для миття їх не слід використовувати соду. Залишки олійною фарбою стерті газу або розведеного розчину каустичної соди (10d каустичної соди в 100 см3 води).

 

Рецепт № 5. Очищення скла від плям і льоду

10d крейда (vinervays) або карбонат кальцію осад (продається в аптеках), 10г білої глини, 50 см3 дистильованої або пом’якшеної води і 25 см3 спирту ретельно перемішати. В результаті паста наноситься на скло, а потім їх промивають водою і протріть м’якою тканиною.
б) 20 г солі розчиняють у воді 100sm3. Лід і зрізи покривали даними розчином з м’якої губки або щітки, в яке швидко тане. Замість кухонної солі можуть бути використані в тій же кількості квасцов. Потім предметні скла промивали водою.

Коментарі закрито.