Виготовлення вікон із деревини

Перше, на що спирається дизайн майбутнього вікна – вибір деревини і її обробки. Якість деревини залежить від його типу. Деревні породи поділяються на хвойних, листяних і екзотичних. Хвойні породи для виробництва вікон найбільш часто використовується сосна, ялиця, ялина. За листяних порід найбільш часто використовуваних дуб, червоне дерево і меранти. Екзотичні види для виробництва вікон найбільш часто використовується евкаліпт. Меранті є група видів, поширених в Південно-Східній Азії. Червоне дерево і меранти практично не схильні до розкладання мають високу міцність, терпіти вологе середовище, що пов’язано з особливостями їх виробництва.

 

Фізичні – механічні властивості деревини залежать від її вологості. Після сушіння деревини спочатку відокремлені капілярної води, потім випарюють гігроскопічний, в результаті чого обсяг деревини зменшується, а міцність його збільшується. Деревина сушать до 12% вологості, а потім пиломатеріали готовий для подальшої обробки. Будівництво мульти-ламелі запобігає спотворення і забезпечує точність розмірів. Віконний профіль ярус має більш високу міцність у порівнянні з аналогічними речовини. Крім того, перш ніж приклеїти, щоб видалити всі дефекти і такий профіль більше міцного.

Кожен етап має свою власну функцію обробки. Обробка деревини забезпечує просочення, покриття, живопис / лакировку. Метод просочення для захисту деревини від грибка, цвілі і синці, які зруйнували будівлю. У той же час служить для зменшення коливання вологості в деревині і, отже, знижує ймовірність утворення тріщин і деформації. За допомогою способу просочення в безперервному часу збереженні якості поверхні деревини. Глибоке просочення запобігає зараженню деревини від гниття.

Вакуумне просочення є найбільш ефективним. Цей вид обробки забезпечує глибоке проникнення і високий захисний ефект. Вакуумне просочення робить дерево репелент. Деревина, оброблена таким чином, поглинають менше вологи і сохне швидше. Вакуумна обробка є нетоксичним, не містить миш’як, пошкодження солі середовища, токсичні переробку відходів, так як деревина піддається просоченню вже готовий / розпилювання / форма.

Грунтовка – основне призначення грунтовки встановити надійне з’єднання верхніх шарів покриття з офарблює поверхнею. Остаточна обробка скляних елементів можуть бути використані в якості покрівельного фарби і витягнути природну красу текстури дерева. Кольорова шар повинен регулювати вологість деревини, щоб поліпшити її зовнішній вигляд і полегшує його технічне обслуговування. Сучасні фарби є одним з головних відмінностей нової дерев’яного вікна старого. Якість сучасних фарб надійно захищають деревину від гниття і впливу часу, дозволяючи йому «дихати». Стандартні рамки деревини 24 годин пройшло через пори навколо 2,7 м3 повітря. Це так званий дихальний дерева. Зовнішні та внутрішні місця обміну повітря, зберігаючи вологу і свіжість в приміщенні. Дозволити страх, щоб підкреслити структуру дерева (картина “картини” з фарб на водній основі) і вибрати будь-який тон Покрівельні і відтінок кольору. Картина може бути здійснено для методу вакуумного ламінування, яка дає високу якість поверхні, а також за допомогою електростатичного технології із застосуванням фарби.

 

Для традиційний живопис виробів з дерева були використані в нафтовій, пізніше з’явилися алкідних фарб і емалей, а потім – емалі й фарби нітро основі. В даний час застосовуються нові технологічні системи, придатні для живопису / лакування, а саме до атмосферних впливів і екологічно чистих водорозчинних акрилових фарб / лаків неодноразово під час сушіння в природних умовах. У картині / лакування враховує головним чином від типу деревини, з якої буде зроблена віконних профілів, як і всі тропічні листяні породи містять менше смоли, оскільки вони, як правило, пофарбовані в природні кольори.

Коментарі закрито.