Вологість

Вологість
Як ви думаєте, скільки вологи виділяється в кімнаті за один день? Кімнатні рослини, кулінарія, купання, прання – все це приносить вологу. Додайте до цього людського фактора – в тому числі дихання і потовиділення. Тривала волога в атмосфері, матеріали погіршуватися, і несуть загрозу здоров’ю – формується цвіль, тому регулярна вентиляція єдиний спосіб не допустити цього.

Обмежте кількість вологи
Не сушіть речі в кімнатах, якщо це можливо.
Закривайте кухню та ванну кімнату.
Зменшіть кількість кімнатних рослин.
Регулярно провітрюйте приміщення.
Волога в приміщенні повинна бути вище 45% в зимовий період.
Підтримувати постійну температуру в приміщенні принаймні 20 ° C, якщо це можливо.
Якщо  у вас встановлені мансардні вікна конденсації, це знак того, що вам потрібно частіше провітрювати. Для провітрювання належним чином, відкрийте вікна на даху повністю, і принаймні п’ять хвилин  по три або чотири рази на день провітрюйте приміщення. Регулярна вентиляція найбільш ефективним способом Для запобігання утворення конденсату на склі.

 

Ідеально при кімнатній температурі
Температура в приміщенні повинна бути постійною щоб уникнути конденсаціі. Краще здоров’я і досягнення при кімнатній температурі 20 °C і відносній вологості повітря усередині приміщення 45% .Сочетаніе цих двох речей майже завжди виключає утворення конденсату на новому склопакетів.

Плями на рамі або стулки
Всі мансардні вікна просякнуті проти грибка і гнилі. Всі мансардні вікна, вироблені після травня 1996 лаком спеціальним лаком з високим ступенем стійкості до вологи. Тим не менш, іноді плями присутні через конденсацію. Ці яскраві плями не зашкодять вікну і можна легко видалити їх: яскраві плями подряпини. Застосувати безбарвний акриловий лак з фунгіцидом або на водній основі.

zapotevaniye-okon

Радіатори
Радіатори Конденсат на внутрішній формується в основному в приміщеннях з підвищеною вологістю. Якщо ви помістіть радіатор трохи нижче вікна на даху і провітріть приміщення регулярно, ця проблема буде мінімальним.

Метки:

Коментарі закрито.