Карнизи як декор вашого вікна

Що необхідно щоб вдало оформити кімнату, окрім меблів??? Це доповнити інтер’єр текстилем та аксесуарами. Тобто правильно підібрати оформлення вінок.
Насправді оформлення вікон, це дуже не легка справа. Адже існує великий вибір штор та тюль, різноманітні кольори, дизайни тощо. А також величезний вибір аксесуарів до них – занавіски, зачіпки, карнизів.
розпочнемо на що можна повісити штори та тюль – карнизи та їх види.
Отже існують карнизи – настінні та стельові. За матеріалом виробництва з чого вони зроблені є металеві, дерев’яні, пластмасові та об’єднані.
Стельовий карниз – це карниз, який треба закріплювати на стелю. При використання стельового карнизи, акцент робиться на штори та тюль. Декоративна функція карнизу, втрачається, адже його майже не видно. Цей вид карнизів, зазвичай, буває металевий або пластмасовий, без особливих доповнень, тобто максимально простий в декоративному плані.
Настінний карниз кріпиться до стіни і тут існує багато їх видів, методів кріплення текстильного декору вікна.
Найдавнішим є дерев’яний настінний карниз. Він надзвичайно красиво доповнює інтер’єр кімнати. Красива дерев’яна різьба робить акцент на вікно.
Але сьогодні найбільш популярним є металеві карнизи. Він міцний і надійний, тому зможе витримати значні навантаження . таким чином, Ви маєте змогу повісити красиві, важкі тканини. Крім цього металевий карниз має неабияке художнє значення. Існує безліч варіантів оформлення металевих карнизів. Основна деталь в цьому виді карнизів, на яку роблять акцент, це наконечник.

karnuz
Тут Ви повинні увімкнути фантазію. Адже існують ковані наконечники з геометричними , рослинними, тваринними мотивами. Тобто при виготовленні металевих карнизів немає ніяких обмеження. Головне, щоб Вам подобалось і це доповнювало Ваш інтер’єр. Також металеві карнизи є в різній кольорові гамі – бронзові, золотисті, срібні.
Видом настінних карнизів є струнні карнизи. На цей вид карнизу, можна повісити лише легкі тканини, адже важкі тканини можуть обтяжувати його. Цей вид карнизу ідеально підійде для кухні чи передпокою.
Є ще також міні – карнизи. Це карнизи невеликі за розміром, зазвичай металеві з декором наконечника. Підходять для невеликих вікон в офісах, коридорах тощо.
Існують також різні механізми кріплення. Найпопулярніший це римський механізм, завдяки якому кріпляться так звані «римські» штори. Та японський механізм, для японських штор – екранів.
Вибір карнизів надзвичайно великий і їх функція в декорі відіграє важливе значення.

Коментарі закрито.