Використання аргону в виговленні вікон

Старі вікна повністю амортизується – ремонт незліченну кількість разів, але нічого не може зупинити проникнення шуму і холоду вітру. Ви прийняли рішення про заміну вікон – термінове і необхідне. Експерти порекомендують вам додавання аргону в склі – дешево і практичне рішення для ваших нових вікон.

Аргон хімічний елемент, благородний (інертний газ) без кольору, запаху і смаку нетоксичним і повністю нешкідливі. Зміст аргону в атмосфері становить 1%, що робить його найбільш поширеним благородний газ на Землі. Він є кращим ізолятором, ніж повітря, і, отже, є кращим вибором для заповнення камери між стеклами в склі.

Поліпшення теплоізоляційних властивостей скла стає можливим за рахунок використання вікна з Low-E покриттям, але завдяки комбінації з аргоном, ці параметри піку. Скло є одним з найбільш важливих аспектів загальної заміні вікон у будинку – загальна площа кожного вікна чи двері становить не менше 80% скління. Тому інвестицій в розвиток газової аргон довго і є швидке повернення скорочення витрат на опалення.

 

Заповнення склянку з аргоном є однією з найбільш ефективних заходів щодо поліпшення переваги скління – і це при дуже низькій ціні.

Коментарі закрито.