Кілька переваг пластикових вікон від традиційних дерев’яних або алюмінієвих рам

Цей тип кадрів виробляється з полівінілхлориду (C2H3Cl) або скорочено ПВХ, який є одним з найбільш часто використовуваних видів пластику через свою гнучкості і низької вартості, і, отже, широко використовується. Екологічні зобов’язання виробників є одним з найбільш широко обговорюваних тем у світі в останні роки. Як і всі інші неприродні матеріалів, пластикові вікна мають екологічну спрямованість – при його виробництві не використовуються природні джерела. Ще однією перевагою є те, що пластик може бути повністю перероблений і використаний повторно.

Пластикові вікна забезпечують відмінну теплоізоляцію, створюючи значну економію витрат на опалення. Профілі Стандартний ПВХ мають коефіцієнт теплопередачі Uf = 1,3 W / m² K або менше. Якщо коефіцієнт теплопередачі менше, ніж 1,3 Вт / м² K, говорити про надзвичайно енергозберігаючих пластикових вікон. Коефіцієнти в дерев’яних або алюмінієвих рам значно вище, що означає більше Профіль втрати тепла. Крім того, ПВХ-профілі забезпечують високий рівень шуму, завдяки хорошій печаткою. Через широке розмаїття скла, яке може бути в поєднанні з ПВХ, можна домогтися додаткового тепло- та звукоізоляцію.

 

Простота обслуговування є одним з найбільш важливих переваг пластикових вікон. Цей тип вікон має тривалий термін служби, стійкі до УФ-випромінювання, механічних пошкоджень поверхні, наприклад, іржі або гниє, не вбирає воду. Технічне обслуговування зводиться до очищення водою з миючим засобом, на відміну від дерев’яних вікон, які вимагають регулярного нанесення фарби або консервації деревини продукту. Хоча це і не потрібно спеціального техобслуговування, профілі ПВХ мають тривалий період ekspploatatsionen протягом якого не жовтуватий або не зраджувати свої погляди.

Пластикові вікна можна використовувати спеціально розроблені системи до корпусу безпеки, що робить його хорошим і безпечним рішенням для захисту від злому. Навіть без інтеграції спеціальних фітингів, столярні вироби з ПВХ значно більш надійно зафіксувати на дерев’яних або алюмінієвих рам.

 

Вогонь – ПВХ матеріал вогнетривкістю, як це не підтримувати полум’я. Це робить пластикові рами підходить не тільки для житла, але і для промислових, там, де є збільшилася небезпека пожежі.

Легко виготовлення і монтаж, столярні вироби з ПВХ прекрасно вписується в будь-який тип конструкції, не вимагаючи спеціальних підготовчих робіт. Завдяки легкій обробці, цей матеріал дозволяє виконувати складні структури неправильної форми, тонкі й елегантні дизайнерські рішення, які в той же час є досить вигідним і надійним. Розраховуючи на вибір профілів якість ПВХ, ефект, безсумнівно, багатогранні – ціна, функціональний, безпечний, екологічно чистий, довго.

Метки: , ,

Коментарі закрито.