Національна програма енергоефективності житлових будівель

Уряд прийняв Національну програму з енергоефективності житлових будівель. Затвердив строки та умови надання фінансової допомоги в рамках програми і визначити органи, відповідальні за його реалізацію.

Програма спрямована на реконструкцію багатоквартирних житлових будинків за рахунок реалізації заходів з підвищення енергоефективності, таким чином, забезпечити кращі умови життя для громадян, тепловий комфорт і якість середовища проживання.
Фінансові ресурси програми 1000000000 . Лев і його територіальне охоплення включає 265 муніципалітетів в країні.

Прийнятні які всі багатоквартирні житлові будинки, промислово побудови: EPZHS (збірні житла); PSP (ліфт плити); EPC (великий опалубка); . Ковзна опалубка та їх різновиди, принаймні, 36 окремих ділянок з житловими використання з 2016 року, матимуть право:
· багатоквартирних житлових будинків, промислово побудований, яка не підпадає під дію національної програми (до 36 окремих ділянок з житловими використання) розташований в муніципалітетах, які не є прийнятними вигодонабувачі по Оперативної програмі
· багатоквартирних житлових будинків (суцільні будівель), розрахованої до квітня 1999 року, розташований в муніципалітетах не є прийнятними одержувачами лінії РПРР 2014-2020.

okno
Для реалізації програми надаються гранти товариств власників житла, зареєстрованих відповідно до ст. 25, п. 1 з управління кондомініумів в державному реєстрі відповідного муніципального освіти / регіону і Булстате.

Зареєстровані асоціації подати заяву в муніципалітет і затвердив угоду з мером муніципалітету. Контракт передбачає об’єднання мандат мера виконувати дії від імені надання необхідних ресурсів для реконструкції будівлі та організації всіх реконструкції діяльності.
мера, у виконанні договору в мандаті цільового фінансування болгарських Банк розвитку і з губернатором в його якості представника держави. Основні обов’язки мера будуть отримувати кошти на організацію заходів з реконструкції, для проведення процедури відповідно до Закону про державні закупівлі та застосовних правил і врегулювати всі види діяльності.
У загальний ремонт будівель, в тому числі не тільки заходів з підвищення енергоефективності, але конструктивний і зміцнювати, де це необхідно, продовжити термін служби будівлі, збільшуючи його значення.
Економічний ефект від програми полягає в наданні більше можливостей для бізнесу для економічної діяльності – конструкторів, будівельної індустрії, компанії для технічних оглядів, компанії аудит в галузі енергоефективності, виробників матеріальних та інших.

Метки:

Коментарі закрито.