Миття вікон перед святами

Весна наближається і тим самим наближаються і великодні свята. В багатьох будинках, в основному здійснюється прибирання. Настав час, коли потрібно почитити, попртати товсті ковдри і покривала і заїховати їх на до наступного зимового сезону. Прибирання в шафах і кухонних тумбочках можна робити в будь-який момент, але перед святами, також, не варто цього уникнути.

Зазвичай, приготування до великодніх свят закінчується пранням штор і миттям вікон вікна. Ми пропонуємо Вам декілька трюків, завдяки яким ви з допомогою домашніх засобів можете полегшити собі роботу з миття вікон.

Якщо ви додасьте до води натуральний крохмаль(в холодну воду) результатом вашої роботи(миття) буде ідеально дзеркальна поверхня ваших вікон.
Якщо ж вікно після миття залишається матовим або на ньому присутні деякі плями, то вам не слід торбуватись.Існують прийоми, які будуть корисні і допоможуть вам впоратись з такою проблемою. Для миття матового скла слід підготувати гарячу воду, до якої Вам потрібно додати оцет.
Ще одна порада на рахунок миття вікон. Якщо на ваші вікна дуже часто сідають мухи, то це також можна виправити. При чищенні вікна(або і навіть дзеркала) намазайте його невиличким шматком цибулі.

 

Також, для більш ретельного очищення вікон слід використовувати наступну рідина: до 1 літр теплої води додати 1 столову ложку соди і 1 столову ложку солі.
Також, для миття вікон існує народний рецепт, який полягає в очищенні вікон з допомогою крейди. До склянки з водою варто додати 2-3 столові ложки подрібненої крейди. Суміш стає схожа на пасту, якою потрібно намазати вікна та віконні рами. Залиште вікно трохи часу в спокої, щоб паста з крейди і води висохла, а потім ретельно протріть сухою газетою або бавовняною тканиною.

Сподіваємось, що ці поради допоможуть зробити ваші вікна чистіші, і тим самим зробити ваше помешкання чистим і сяючим.

Метки: ,

Коментарі закрито.